Selena Gomez bën këngë për të dashurin dhe ish-të dashurin

E Enjte, 05 Prill 2018 12:45

Selena Gomez është gati të nxjerrë muzikë të re dhe po punon me tekstshkrues për të realizuar një këngë rreth lidhjeve të saj me Justin Bieber dhe The Weeknd.

 

“Ajo po punon rreth një këngë që do të flasë për ndarjet e bashkimet dhe gjithë ulje-ngritjet e lidhjeve me Justin e The Weeknd”,- shkruan “HollywoodLife”.

 

Selena po mendon të flasë për të dashurit e saj në këngë, njësoj si shoqja e saj Taylor Swift, e cila gjatë gjithë karrierës ka shkuar për dashuritë e vjetra e të reja.

Romancat e Selenës me të dashurin historik dhe "The Weeknd", kanë qenë objekt titujsh në medien dhe rozë dhe njerëzit ndoshta janë të interesuar të dinë më shumë detaje rreth tyre.

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 10:49

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kreu i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të territoreve mes Serbisë dhe Kosovës. Lulzim Basha akuzoi...

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Politikë

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe...

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...