Super-femra Inis Gjoni poston një foton nga shtrati

E Enjte, 05 Prill 2018 12:59

Inis Gjoni mbetet një prej femrave më të bukura shqiptare.

 

Ajo vijon të jetë një femër super në formë, pa e ndjerë fare peshën e viteve . Për Inisin tonë të bukur ato mbesin vetëm çështje numrash.

 

Ish-balerina, shoëgirl-i dhe regjisorja Inis Gjoni herë pas here publikon foto në rrjete sociale.

 

Së fundmi ajo ka publikuar foto ku shfaqet tepër sensuale dhe joshëse.

 

Inisi shfaqet sa e ëmbël aq edhe sensuale dhe padyshim komplimentet nga ndjekësit e saj në Instagram nuk kanë munguar as këtë herë për të.

inisi

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 10:51

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Krizë dëmtimesh te Shpresat, “përforcimet” vijnë nga liga e treta sllovene

Sport

Krizë dëmtimesh te Shpresat, “përforcimet” vijnë nga liga e treta sllovene

Shpresat po përballen me probleme dëmtimesh edhe pse kanë vetëm ndeshje miqësore ndaj Maltës. Gjatë takimit të fundit, ishte talenti i Sasuolos, Aristidi Kolaj ai që pësoi dëmtim dhe me...

Këto janë shenjat e Horoskopit që do të kenë fat në dashuri dhe para’ nga data 19 deri 25 nëntor

Lifestyle

Këto janë shenjat e Horoskopit që do të kenë fat në dashuri dhe para’ nga data 19 deri 25 nëntor

Renditja e fatit të shenjave të Horoskopit për këtë javë, sipas astrologut Paolo Fox: Luani 1: Ju jeni duke fituar. Edhe kur ndodh që ju e gjeni veten në vështirësi dhe mund...

Rrëzohet avioni, asnjë i mbijetuar

Globi

Rrëzohet avioni, asnjë i mbijetuar

Një avion luftarak i Luftës së Dytë Botërore u rrëzua në parkingun e një kompleksi apartamentesh në Teksas, duke i marrë jetën dy personave që ndodheshin në bord. Avioni i vjetër...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!