“Dashuria ime”, Butrint Imeri i dedikon këngë partneres?

Tuesday, 15 May 2018 17:53

Këngëtari nga Kosova, Butrint Imeri ka publikuar projektin e ri muzikor “Ma Cherie” që përkthehet Dashuria Ime.

Ai ka vijuar me stilin e tij romantik, por këtë herë duket se i ka dedikuar këngë ish-partneres duke i kujtuar kohët e bukura që kalonin bashkë.

Ndër të tjera, Butrinti e pyet nëse vazhdon ta mbajë unazën që i ka dhuruar, edhe pse është në krahët e dikujt tjetër.

Një këngë ritmike që i përshtatet sezonit veror, ku tekstin dhe muzikën e ka punuar së bashku me BigBang.

Pritet që ky të jetë suksesi i rradhës i Butrintit.

Modifikuar më Tuesday, 15 May 2018 18:15

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...