Renee mbush 3 vjeç. Ja detajet e festës..

Tuesday, 15 May 2018 18:11

Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur, këngëtaren Nora Istrefi dhe bashkëshortin e saj Robert Berisha sepse sot feston ditëlindjen e saj vajza e tyre Renee.

Renee e vogël sot mbushi 3 vjeç.

Prindërit e saj janë kujdesur që ditëlindjen e së bijës ta bëjnë sa më përrallore duke organizuar një festë të mrekullueshme në qendrën e fëmijëve “Jetë o Jetë”, në Marigona Residence.

Ky është viti i dytë me radhë që Renee feston ditëlindjen në “Jetë o Jetë”, ku stafi i qendrës përkujdeset që organizimi të shkojë në mënyrë perfekte.

E dekoruar nga “Grand Dekor -i”, dhe e përcjellë me një torte të bukur nga “Pasticceria Lucia”, çifti i njohur kishin menduar çdo detaj.

Modifikuar më Tuesday, 15 May 2018 18:15

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.