Pesënjakët nga Kosova kanë mbrëmjen e maturës, shihni si janë shndërruar

E mërkurë, 16 May 2018 17:28

Jemi në sezonin kur të gjitha shkollat festojnë mbarimin e shkollës së mesme, dhe çdo vit organizohen mbrëmjet e maturave.

Të gjithë me mënyrë të tyre zgjedhin për veshjen dhe stilin e tyre se si do të duken atë natë.

Dhe natyrisht  ketë gjë e bën edhe pesënjakët nga Kosova.
Që të gjithë u paraqiten njëri më bukur se tjetri.

Ata sot janë  21 vjeç dhe sigurisht që janë shndërruar nga vogëlushë të ëmbël, në meshkuj mjaft tërheqës.

n 1526471281 3451545

nn 1526471287 8647546

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Foto/ Kukësi përfshihet nga një stuhi e fuqishme

Aktualitet

Foto/ Kukësi përfshihet nga një stuhi e fuqishme

Një stuhi e fortë kanë përfshirë rajonin e Kukës mesditën e kësaj të hëne. Siç shikoni dhe nga pamjet ajo ka tronditur banorët të cilëve iu është shkëputur edhe energjia elektrike. Qyteti...

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Aktualitet

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Të sëmurët me dializë  nuk mund të zbresin shkallët në spitalin e Shkodrës pasi ashensori gjatë gjithë ditës është jashtë funksionit. Siç duket dhe nga pamjet, njerëz me karrike me rrota...

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Aktualitet

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Shpërthim në minierën e Kalimashit në Kukës. Policia deklaron zyrtarisht se i është vendosur eksploziv dhe është dëmtuar shtylla. “Më datë 23.09.2018, ora 23:20, në Kalimash, në vendin e quajtur ‘Boka...