Rita Ora ka publikuar projektin e ri muzikor “Velvet Rope” që do jetë pjesë e albumit të saj ‘Phoenix’ më…
Dua Lipa ka dhënë një intervistë fantastike për CNN. Në një intervistë për televizionin e njohur amerikan CNN, Dua Lipa…
Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner. Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe pritet…
Bebe Rexha zbuluar diçka interesante me fansat e saj. Ajo njihet si një nga artistet që po punon më së…
Këngëtarja e njohur angleze ka zbuluar një sekret të hidhur. Jessie J ka shokuar fansat kur ka treguar para tyre…
​Morena Taraku mbrëmë e ka publikuar një video me të cilën sigurisht se i ka lënë pa gjumë shumë meshkuj.…
Këngët e tyre iu shoqërojnë tash e sa kohë. Për të dy këngëtarët e njohur e të dashur për publikun,…
Ka pak kohë që është pjesë e tregut muzikor shqiptar, por reperi Buta duket se ka arritur të fitojë shumë.…
Një nga spektaklet më të ndjekura të zbulimit të talenteve të këngës në Shqipëri, “The Voice Kids”, do të vijë…
Cristiano Ronaldo është fotografuar pas thashethemeve nga femra të ndryshme për abuzim seksual. Krah tij ishte edhe e dashura Georgina…
Mbrëmjen e djeshme është organizuar ndarja e çmimeve, “Glamour’s Women of the Year”. Nga e gjithë mbrëmja, momenti më emocionues…
Loredanën e njohim si partneren e reperit Mozzik. Prej kohësh dy të dashuruarit jetojnë në Gjermani, nga ku kanë zhvilluar…

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Kuriozitete

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Rreth 130 vite pasi kilogrami u përcaktua nga një masë metali që është mbajtur në një kasafortë në Paris, shkencëtarët kanë votuar për ndryshim dhe një sistem të ri që...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd – Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pranë lokalit të njohur me emrin “Zeneli”. Ka qenë një autobus që është përplasur me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!