Një nga spektaklet më të ndjekura të zbulimit të talenteve të këngës në Shqipëri, “The Voice Kids”, do të vijë…
Cristiano Ronaldo është fotografuar pas thashethemeve nga femra të ndryshme për abuzim seksual. Krah tij ishte edhe e dashura Georgina…
Mbrëmjen e djeshme është organizuar ndarja e çmimeve, “Glamour’s Women of the Year”. Nga e gjithë mbrëmja, momenti më emocionues…
Loredanën e njohim si partneren e reperit Mozzik. Prej kohësh dy të dashuruarit jetojnë në Gjermani, nga ku kanë zhvilluar…
Edhe pse tashmë jemi në prag të dimrit, i cili sinjalet i ka dhënë me uljen e menjëhershme të të…
‘Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald’ pati premierën në Angli mbrëmjen e kaluar. Më në fund, i shumëpritur nga fansat…
Jessie J ka nisur së fundmi turin e saj për të promovuar albumin më të ri që titullohet ‘Rose’. Gjatë…
Sindi Tona nuk është si të gjitha bashkëmoshataret e saj adoleshente. Vajza e këngëtares së njohur Manjola Nallbani, edhe pse…
Paris Hilton po ndihmon viktimat e tërmetit në Puebla të Meksikës. Hilton vizitoi San Gregorio të hënën, një qytet të…
Më datë 19 të këtij muaji, shqipet do të mblidhen në Romë për Skënderbeun. Disa prej emrave të njohur shqiptarë…
Pasuria e vajzave të familjes Kardashian-Jenner është marramendëse dhe duket sikur shtohet dita-ditës, por e kundërta po ndodh me vëllain…
Gruaja e El Çapos u paraqit në gjykatën e Bruklinit, për të ndjekur seancën e të shoqit, dhe bëri që…

Lajmet e fundit

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Bota Shqiptare

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Për 24 orë në Kosovë kanë humbur jetën gjashtë persona si pasojë e aksidenteve në trafik. Vetëm gjatë periudhës janar - tetor të këtij viti në Kosovë janë shkaktuar mbi 10...

Dashuria nuk konservohet

Lifestyle

Dashuria nuk konservohet

Është një e vërtetë rreth dashurisë. Gjithçka që kurseve e humbe, gjithçka që dhe/dhurove u shpërbleve, fitove u bë e jotja, u shpërbleve si nga Zoti ashtu edhe nga njeriu...

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!