Cardi B, së fundmi ka deklaruar rreth partneritet të saj me markën e njohur Reebok. Edhe Reebok tashmë ka dhënë…
Këngëtarja simpatike Miriam Cani është aktive në rrjete sociale. Këngëtarja njihet për bukurin e saj natyrale dhe komentohet shpesh për…
Emily Ratajkowski njihet për fizikun e saj mahnitës. Kudo që shkon modelja 27 vjeçare tërheq vëmendjen me format e saj…
Ajo është një nga supermodelet më të famshme dhe imazhi i markës së njohur Victoria’s Secret prej shumë vitesh. Thuhet…
Një emision i dedikuar i gjithë për Shkodrën dhe traditën shkodrane. E tillë ishte mbrëmja e kësaj të mërkure të…
Futbollisti i njohur shqiptar, Taulant Xhaka, kurorëzoi me fejesë në janar të këtij viti dashurinë e tij me bukuroshen Arbnora…
Këngëtari i njohur, The Weeknd është goxha aktiv në rrjete sociale i cili publikon imazhe të ndryshme. Në fotografinë e…
Nëse nuk ta bën kush dhuratën që ti dëshiron, atë mënyra më e mirë është t’ia bësh ti vetes tënde.…
Noizy dhe Ledri janë dy prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë në këto 20 vitet e fundit dhe padyshim vetë…
Lautaro Martinez po mëson si të përshtatet te klubi i Interit, ndërsa nuk kanë munguar edhe ndeshjet e mira në…
Festa e beqarisë së Priyanka Chopra në Amsterdam ishte e mrekullueshme me pizhama pink. E mbledhur bashkë me mikeshat e…
Ka pasur thashetheme për grindjet e tyre që kur Megan Barton-Hanson u akuzua se u pa me yllin e TOWIE…

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!