E bija e Paul Walker ka mbushur këto ditë 20 vjeç, dhe sa vjen e bëhet më e bukur. Nuk…
Një femër vendosi që të duket si Kim Kardashian për vetëm një ditë. Ajo vendosi të pasmet dhe i bëri…
Një nga fashion blogeret më të famshme në botë, Chiara Ferragni na tregon gardërobën e saj. Në fakt siç mund…
Kendall Jenner sërish 'mbretëreshë'. Të jesh modele të gjithë mendojnë që është një punë e lehtë dhe nuk do shumë…
Vitet e fundit, fustani i zi ka zënë një vend të pazakontë na gardërobë. Jo se më herët kishte munguar,…
Multimilioneri Mohamed Hadid është babai i dy modeleve të njohura Gigi dhe Bella. Prej pesë vitesh ai është i fejuar…
Këngëtarja e muzikës pop Ariana Grande është shpallur femra më e bukur e vitit. Çmimi do t'i dorëzohet asaj më…
Khloe Kardashian ka treguar format bombastike të trupit në pushimet në Bali. Ylli televiziv ka pozuar në një nga plazhet…
Përtej profilit të tij publik dhe angazhimit tek "E diela shqiptare" prej disa vitesh, të gjithë biem dakord në një…
E fejuara e Idris Elba, Sabrina Dhowre, është shprehur shumë e emocionuar pasi i fejuari i saj është zgjedhur si Mashkulli…
Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jennifer Lopez, është e njohur për postimet e shpeshta që bën në rrjete sociale. Së…
Belen Rodriguez ka realizuar disa foto në të cilat duket tejet seksi. Belen Rodriguez në llogarinë e saj në Instagram…

Lajmet e fundit

Veseli takon Ahtisaarin, flasin për dialogun

Bota Shqiptare

Veseli takon Ahtisaarin, flasin për dialogun

Kryeparalamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se gjatë vizitës zyrtare në Finlandë ka takuar diplomatin Marti Ahtisaari. “Pata kënaqësinë ta takoj presidentin Marti Ahtisaari. Evokuam kujtime nga puna e tij...

Shkatërrohet banda e kokainës që vepronte në Greqi e Ekuador, drejtohej nga një shqiptar

Bota Shqiptare

Shkatërrohet banda e kokainës që vepronte në Greqi e Ekuador, drejtohej nga një shqiptar

Një shqiptar ka përfunduar në pranga pas një operacioni ndërkombëtar të zhvilluar në Greqi dhe Ekuador. Janë arrestuar gjithashtu dy grekë në Greqi dhe 6 shtetas të tjerë në Ekuador. Nga...

Haradinaj: Këtë vit do ta marrim vendimin për liberalizimin e vizave

Bota Shqiptare

Haradinaj: Këtë vit do ta marrim vendimin për liberalizimin e vizave

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është shprehur i bindur se këtë vit do të marrim liberalizimin e vizave. Këto komente Haradinaj i bëri në hapjen e dytë të Konventës së Veshmbathjeve...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!