Ndonëse ndodhet në qytet tashmë që po zhvillohet java e modës, përsëri është raportuar se modelja e njohur Kendall Jenner…
Një shkrim për Aulonën dhe Fatmën ku thuhej se gazetaret janë aq shumë mikesha saqë ndërrojnë edhe bashkëshortët me njëra-tjetrën,…
Këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë vetëm para pak javësh. Ajo në mënyrë të vazhdueshme ndau…
Kim Kardashian është nga ato gra të showbizit që di sesi të godasë në çdo moment. Së fundmi Kim ka…
Sara Hoxha dhe prezantuesi Ledion Liço i kanë dhënë fund beqarisë pak ditë më parë. Ata kanë organizuar një ceremoni…
Prej disa kohësh reperi i njohur Ledri Vula ka qenw në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të…
I dashuri i premtoi se s’do të pinte më aq shumë kafe sa më parë pasi ishte bërë i varur…
 Të gjithë e dimë ceremoninë e famshme të dasmave. Nusja hedh buqetën e luleve që dikush ta kapë atë dhe…
Vajza e aktores shqiptare është një nga femrat e shoëbizit që nuk preferon ta vendosë venden Brenda kornizave.  Sara Kapo…
Nuk ka dalje publike të bukuroshes Meghan Markle që të mos nxisë thashethemet lart e poshtë. Kësaj radhe është bërë…
Këngëtarja Eleni Foureira vazhdon të jetë në interesin e mediave greke për shkak të origjinës së saj shqiptare. Në një…
Ato janë dy nga modelet më të njohura dhe më të mira në botë. Kështu që ishte moment special kur…

Lajmet e fundit

Zlatan Ibrahimovic i jep fund fjalëve, konfirmon të ardhmen

Sport

Zlatan Ibrahimovic i jep fund fjalëve, konfirmon të ardhmen

Prej ditësh është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të lajmeve që e çojnë në disa prej klubeve më të rëndësishme të Evropës. Por Zlatan Ibrahimoviç i ka dhënë fund...

Qarkullonte me armë zjarri në Elbasan, arrestohet 22-vjeçari

Aktualitet

Qarkullonte me armë zjarri në Elbasan, arrestohet 22-vjeçari

Një 22-vjeçar që qarkullonte me armë zjarri në Elbasan ka rënë në prangat e policisë. "D.S., 22 vjeç, banues në lagjen "5 Maj", Elbasan, iu gjet në çantë një armë zjarri...

Arrestohet personi që hodhi paratë nga pallati

Kuriozitete

Arrestohet personi që hodhi paratë nga pallati

Kalimtarët u shtynë të mblidhnin kartëmonedhat që po fluturonin nga një ndërtesë.   Ngjarja ndodhi në një lagje punëtorësh në Hong Kong, dhe personi që i hodhi paratë u arrestua nga policia...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!