Multimilioneri Mohamed Hadid është babai i dy modeleve të njohura Gigi dhe Bella. Prej pesë vitesh ai është i fejuar…
Këngëtarja e muzikës pop Ariana Grande është shpallur femra më e bukur e vitit. Çmimi do t'i dorëzohet asaj më…
Khloe Kardashian ka treguar format bombastike të trupit në pushimet në Bali. Ylli televiziv ka pozuar në një nga plazhet…
Përtej profilit të tij publik dhe angazhimit tek "E diela shqiptare" prej disa vitesh, të gjithë biem dakord në një…
E fejuara e Idris Elba, Sabrina Dhowre, është shprehur shumë e emocionuar pasi i fejuari i saj është zgjedhur si Mashkulli…
Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jennifer Lopez, është e njohur për postimet e shpeshta që bën në rrjete sociale. Së…
Belen Rodriguez ka realizuar disa foto në të cilat duket tejet seksi. Belen Rodriguez në llogarinë e saj në Instagram…
Rreth një vit më parë Adelina Tahiri lidhi kurorë me avokatin maqedonas Serjoza Markov, në dhjetor të 2017-s. Çifti mirëpriti…
Për shumë njerëz “takimi” me të dashurën e ish-it është vetëm ai virtual, duke e përndjekur në rrjetet sociale. Por…
Demi Lovato ka vendosur të pubikojë fotografinë e saj të parë për një çështje shumë të rëndësishme. Këngëtarja para disa…
Jemi në 2018-n, vitin e të gabuarit dhe të nxënit, vitin e vuajtjes dhe mposhtjes. Dhe kush na bën të…
Ilva Tare ka konfirmuar vetëm pak orë më parë pozicionin e saj të ri në media, duke u emëruar drejtoreshë…

Lajmet e fundit

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Lifestyle

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Fjalët që u themi të dashurve tanë gjatë një argumenti të nxehtë ose ne një moment kur ndjehemi të lodhur mund të jenë të rrezikshme, aq sa mund ta bëjnë...

Kur e merr popullin për dele, më e mira në azil mund të përfundosh

Politikë

Kur e merr popullin për dele, më e mira në azil mund të përfundosh

Nga Naim Hasani Le te mësojnë sot me shume se kurrë drejtuesit e qeverise shqiptare dhe Kryerilindesi Edi Rama se as azili nuk i shpëton ata që abuzojnë dhe nënvlerësojnë, shajnë...

Tv maqedonase: Gruevski është akoma në Shqipëri, ja ku fshihet

Bota Shqiptare

Tv maqedonase: Gruevski është akoma në Shqipëri, ja ku fshihet

Vazhdon misteri i vendodhjes së ish-kryeministrit të Maqedonisë Nikola Gruevski. Ndërkohë që autoritetet shqiptare konfirmuan se ai ka dalë nga territori shqiptar mesditën e datës 11 nëntor, një ndër televizionet më...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!