Këngëtarja me origjinë shqiptare po ngjit hapat e suksesit çdo herë e më shumë. Bebe Rexha është nisur për të…
Disa njerëz thonë se është ndjenja e lartë e gëzimit. Të tjerë  thonë se ka të bëjë me paqen e…
Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara për format e saj bombastike. Madje shumë meshkuj lënë kokën pas…
E bija e Paul Walker ka mbushur këto ditë 20 vjeç, dhe sa vjen e bëhet më e bukur. Nuk…
Një femër vendosi që të duket si Kim Kardashian për vetëm një ditë. Ajo vendosi të pasmet dhe i bëri…
Një nga fashion blogeret më të famshme në botë, Chiara Ferragni na tregon gardërobën e saj. Në fakt siç mund…
Kendall Jenner sërish 'mbretëreshë'. Të jesh modele të gjithë mendojnë që është një punë e lehtë dhe nuk do shumë…
Vitet e fundit, fustani i zi ka zënë një vend të pazakontë na gardërobë. Jo se më herët kishte munguar,…
Multimilioneri Mohamed Hadid është babai i dy modeleve të njohura Gigi dhe Bella. Prej pesë vitesh ai është i fejuar…
Këngëtarja e muzikës pop Ariana Grande është shpallur femra më e bukur e vitit. Çmimi do t'i dorëzohet asaj më…
Khloe Kardashian ka treguar format bombastike të trupit në pushimet në Bali. Ylli televiziv ka pozuar në një nga plazhet…
Përtej profilit të tij publik dhe angazhimit tek "E diela shqiptare" prej disa vitesh, të gjithë biem dakord në një…

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!