Rita Ora po shijon pushimet në Sardenja të Italisë. Këngëtarja është fotografuar në një jaht së bashku  me të dashurin…
Bashkë me Dua Lipën, Prishtinë qëndroi edhe i dashuri i saj, Isaac Carew. Meqë ishin tash e sa ditë në…
Nuk munguan në ceremoninë martesore të vitit, as Alban Skënderaj me Miriamin.  Albani ka ndarë një foto të realizuar gjatë…
Më 11 gusht, një nga trashëgimtaret e Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatori i njohur Ledion Liço i dhanë fund…
Aktori i njohur i humorit, që fitoi në një kohë të shkurtër zemrat e publikut, Olsi Bylyku ka ndarë më…
Ata janë ndër çiftet më të komentuara në Shqipëri dhe Turqi.  Alemda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman ka kohë…
Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është martuar dje me të dashurin e saj prej tre vjetësh, Ledion Liço, me…
Luana Vjollca gjatë gjithë këtyre muajve ka qenë tejet e angazhuar me projekte e mbrëmje të ndryshme muzikore. Këngëtarja dhe…
Emily Ratajkovski në të shumtën e rasteve shfaqet provokative. Modelja e famshme ka pozuar me një motoçikletë dhe padyshim duket…
Mbrëmjen e djeshme Sara Hoxha dhe partneri i saj Ledion Liço kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare. Ceremonia e martesës…
Në ditën e 21-vjetorit e saj Kylie Jenner u zgjua plot surpriza dhe dhurata. Motra më e vogël vogël e…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa po zhvillon koncert në Prishtinë dhe në asnjë moment nuk ngurron që të…

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!