Ai ka publikuar një fotografi në Instagram dhe këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha i ka pëlqyer…
Adelina Tahiri tashmë është në prag të lindjes të fëmijës së saj të parë.  Ajo gjatë gjithë shtatzënisë ka qenë…
Aktorja e njohur Fahriye Evcen ka marrë një lajm vërtet të trishtë.  Babai i saj, Ramazan Evcen është diagnostikuar me…
Tuna Sejdi sapo ka publikuar hitin e saj të fundit dhe deri më tani duket një sukses i vërtet. Në…
Dasma e mikut të ngushtë të Harryt e vuri sërish Meghan në të gjithë titujt kryesorë të gazetave për dy…
Çifti që u nda në vitin 2016, kanë 6 fëmijë nga mosha 9 deri në 16.  Angelina Jolie ka lutur…
Pamja e saj prej një super femre me linja perfekte e me nj fizik të jashtëzakonshëm, del të jetë krejt…
Revista “Chi” ka publikuar sot disa foto “interesante” të ministrit të Brendshëm italian, Matteo Salvini, teksa po shijonte pushimet me…
Amine Gulse ka ndarë një foto në instastory ku në sy bie tatuazhi i saj.  Në fakt, bukuroshja e serialit…
Para pak minutash, Dua Lipa, është nisur për Prishtinë. Këtë e bëri të ditur vetë ajo përmes një videoje të…
Ata janë shfaqur shumë të lumtur që nga fejesa e tyre, saktësisht një muaj më parë.  Por, Justin Bieber dhe…
Është padyshim ndër mamatë më tërheqëse në estradën tonë.  Zaimina Vasjari i habiti të gjithë me format e saj seksi…

Lajmet e fundit

Aksidenti në Leister, zbulohet arsyeja e rrëzimit të helikopteri

Sport

Aksidenti në Leister, zbulohet arsyeja e rrëzimit të helikopteri

Është zbuluar shkaku sepse helikopteri që u rrëzua pranë stadiumit të Leister Sitit dështoi t’i përgjigjej komandës së pedalit së pilotit në momentin që u ngrit në ajër. Sipas asaj...

Renditja/ 10 më të pasurit në Shqipëri

Aktualitet

Renditja/ 10 më të pasurit në Shqipëri

Instituti Europian Pashko ka publikuar listën e 10 personave më të pasur në Shqipëri. Analiza është bazuar në të dhënat financiare zyrtare të deklaruara në institucionet shtetërore për 60 individët...

Kolaps në Kiev për shkak të borës

Globi

Kolaps në Kiev për shkak të borës

Për shkak të kushteve komplekse të motit dhe borës së madhe që bie nga ky mëngjes, në Kiev kanë ndodhur rreth 300 aksidente trafiku. Sipas agjencisë ukrainase Unian, nënkryetari i shërbimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!