Olayinka Mia Noel ka vendosur të vishet si princeshë Jasmina dhe rezultati është i dukshëm: Tani ekzistojnë dy princesha Jasmina.
Teksa shumë prej ish-banoreve të "Big Brother" janë distancuar nga jeta publike, Armela Hyseni vazhdon të jetë një nga vajzat…
Këngëtarja Alma Bektashi është ndër figurat më karizmatike të skenës muzikore shqiptare. Profesioniste, e shkathët dhe pa dyshim e dashur.…
Modelja kosovare, Lorena Haliti që jeton dhe vepron në Amerikë komentohet jashtëzakonisht shumë në rrjetet sociale. Ajo së fundi ka…
Reperi i famshëm shqiptar Unikkatili mban nesër në Durrës një koncert madhështor dhe kjo është hera e tij e parë…
Rita Ora duket se po i kushton shumë rëndësi trupit të saj dhe për të mbajtur format fantastike, këngëtarja e…
Do të hyjë në histori, duke u cilësuar si femra e parë shqiptare që do të komentojë një ndeshje futbolli.…
Ndonëse ka qenë e shumë komentuar në media vite më parë, prej kohësh, Ermela Mezuraj, fituesja e "Big Brother 4"…
Që pas daljes së saj në “reality show” “Love Island”, Katie Salmon ka vazhduar të shijojë famën e fituar, duke…
Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka sfiduar gravitetin. Dua Lipa ka arritur sukes të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.…
Rick Genest – i njohur më mirë si Zombie Boy për shkak të tatuazheve të kufomave që mbulojnë trupin e…
Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi apo Fifi bëri bujë që nga pjesëmarrja e saj në festivalin "Kënga Magjike" me këngën…

Lajmet e fundit

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Politikë

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ndodhur përballë një panel;i gazetarësh në emisionin ‘360 gradë’ foli dhe për kandidatin që do të përfaqësojë opozitën ën zgjedhjet lokale të vitit të...

Gati marrëveshja për BREXIT

Globi

Gati marrëveshja për BREXIT

Teksti i Traktatit të Daljes së Britanisë nga Bashkimi Europian është gati dhe do t’i prezantohet qeverisë britanike të martën. Lajmin e dha kryenegociatori i BE-së për Brexit-in, Michel Barnier.  “Parametrat...

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Aktualitet

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në studion e "360 Gradë" në Ora News, e konsideroi të padrejtë shembjen e banesave që preken nga ndërtimi i Unazës së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!