Çifti që u nda në vitin 2016, kanë 6 fëmijë nga mosha 9 deri në 16.  Angelina Jolie ka lutur…
Pamja e saj prej një super femre me linja perfekte e me nj fizik të jashtëzakonshëm, del të jetë krejt…
Revista “Chi” ka publikuar sot disa foto “interesante” të ministrit të Brendshëm italian, Matteo Salvini, teksa po shijonte pushimet me…
Amine Gulse ka ndarë një foto në instastory ku në sy bie tatuazhi i saj.  Në fakt, bukuroshja e serialit…
Para pak minutash, Dua Lipa, është nisur për Prishtinë. Këtë e bëri të ditur vetë ajo përmes një videoje të…
Ata janë shfaqur shumë të lumtur që nga fejesa e tyre, saktësisht një muaj më parë.  Por, Justin Bieber dhe…
Është padyshim ndër mamatë më tërheqëse në estradën tonë.  Zaimina Vasjari i habiti të gjithë me format e saj seksi…
Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar Besart Kallaku e Xhensila Myrtezaj, ka pak kohë që janë bërë prindër për…
Moderatorja e njohur Eva Murati, duket mjaft sensuale në postimet e fundit që ka bërë. Eva ka postuar një foto…
Ajo është një prej femrave më të popullarizuara aktualisht në rrjetet sociale. Sofia Jamora numëron mbi 2 milionë ndjekës në…
Alban Ramosaj është një nga këngëtarët më të pëlqyer nga vajzat në Shqipëri. Ai shpesh herë poston foto ku duket…
Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në botë. Dhe si për çdo person tjetër publik me…

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!