Era Istrefi është në kulmin e saj të karrierës, ku sapo ka publikuar dhe hitin e saj më të ri…
Demi Rose shquhet për bukurinë e saj natyrale.  Modelja e famshme edhe me paraqitjen e saj të fundit ka nxjerrë…
Ish-banorja e Big Brother ka ‘bombarduar’ rrjetet sociale këtë verë me poza provokative.  Françeska Jaçe vazhdon të joshë me fotografitë…
Emri i saj tashmë njihet në gjithë botën.  Eleni Foureira është shqiptarja që po zhvillon karrierë të suksesshme në Greqi.…
Pak kohë më parë, ajo dha lajmin se është shtatzënë, por pavarësisht këtij fakti, Kate Upton vazhdon të jetë në…
Suksese të njëpasnjëshme për këngëtaren me origjinë shqiptare që është prej kohësh pjesë e tregut ndërkombëtarë. Bëhet fjalë për Bebe…
Ana Lika është një nga aktoret që nuk ka komplekse dhe gjithnjë bën veprime që tërheqin vëmendjen e medias. Ndryshe…
Emily Ratajkowski është ëndrra e shumë kompanive të veshjeve për reklamim. Por kohët e fundit, 27-vjeçarja duket se e ka…
E ndërsa dje një video ku reperit Ledri Vula i hedhin në skenë një palë reçipeta bëri xhiron në rrjet,…
Fotot e aktores turke Tuba Buyukustun me partnerin e saj Umut Evirgen gjatë pushimeve në Bodrum, prej dy ditësh po bëjnë xhiron e rrjeteve…
Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare më të përfolura në rrjetet sociale.  Jo vetëm kaq por ajo lakmohet për shkak të…
Reperi French Montana është rrezikuar mëngjesin e së martës, nga disa persona të armatosur, shkruan TMZ. Shtëpia e reperit të…

Lajmet e fundit

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Politikë

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ndodhur përballë një panel;i gazetarësh në emisionin ‘360 gradë’ foli dhe për kandidatin që do të përfaqësojë opozitën ën zgjedhjet lokale të vitit të...

Gati marrëveshja për BREXIT

Globi

Gati marrëveshja për BREXIT

Teksti i Traktatit të Daljes së Britanisë nga Bashkimi Europian është gati dhe do t’i prezantohet qeverisë britanike të martën. Lajmin e dha kryenegociatori i BE-së për Brexit-in, Michel Barnier.  “Parametrat...

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Aktualitet

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në studion e "360 Gradë" në Ora News, e konsideroi të padrejtë shembjen e banesave që preken nga ndërtimi i Unazës së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!