Angelina Jolie raportohet se do të bëhet së shpejti nënë e 7 fëmijëve. Ylli i Hollywood thuhet se dëshiron të…
Tashmë është bërë e njohur përkrahja që këngëtarët i bëjnë njëri-tjetrit kur sjellin projekte të reja muzikore. Këtë e ka…
Elvanës i ka ndodhur sërish. Para pak ditësh ajo postoi një video, ku ishte duke pozuar në shkallët e avionit…
Familja mbretërore kishte festë. Ditën e djeshme, më 4 gusht Meghan festoi ditëlindjen e saj të 37-të dhe ka marrë…
Edhe pak ditë kanë mbetur nga koncerti madhështor i Dua Lipës që këngëtarja do të zhvillojë në ambientet e parkut…
Modelja e njohur shqiptare Xhesika Berberi ka tërhequr vëmendjen e publikut që në daljen e saj të parë në “Miss…
Modelja shqiptare Kejvina Kthella e ka një shuplakë për meshkujt shqiptarë.  Kejvina ka veçuar një frazë të shkruar nga shkrimtari…
"Mr Yesterday" dhe "Fly" janë dy projektet që u pëlqyen mjaft shumë nga Rozana Radi dhe Noizy.  Dyshja vite më…
Konsiderohet si ndër artistët më fitimprurës në estradën tonë.  Ermal Fejzullahu njihet për angazhimet e tij të shumta në muzikë,…
Olayinka Mia Noel ka vendosur të vishet si princeshë Jasmina dhe rezultati është i dukshëm: Tani ekzistojnë dy princesha Jasmina.
Teksa shumë prej ish-banoreve të "Big Brother" janë distancuar nga jeta publike, Armela Hyseni vazhdon të jetë një nga vajzat…
Këngëtarja Alma Bektashi është ndër figurat më karizmatike të skenës muzikore shqiptare. Profesioniste, e shkathët dhe pa dyshim e dashur.…

Lajmet e fundit

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Lifestyle

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Fjalët që u themi të dashurve tanë gjatë një argumenti të nxehtë ose ne një moment kur ndjehemi të lodhur mund të jenë të rrezikshme, aq sa mund ta bëjnë...

Kur e merr popullin për dele, më e mira në azil mund të përfundosh

Politikë

Kur e merr popullin për dele, më e mira në azil mund të përfundosh

Nga Naim Hasani Le te mësojnë sot me shume se kurrë drejtuesit e qeverise shqiptare dhe Kryerilindesi Edi Rama se as azili nuk i shpëton ata që abuzojnë dhe nënvlerësojnë, shajnë...

Tv maqedonase: Gruevski është akoma në Shqipëri, ja ku fshihet

Bota Shqiptare

Tv maqedonase: Gruevski është akoma në Shqipëri, ja ku fshihet

Vazhdon misteri i vendodhjes së ish-kryeministrit të Maqedonisë Nikola Gruevski. Ndërkohë që autoritetet shqiptare konfirmuan se ai ka dalë nga territori shqiptar mesditën e datës 11 nëntor, një ndër televizionet më...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!