Këngëtarja e famshme shqiptare Tuna Sejdi ka bërë një super rikthim me këngën e saj të fundit, pas një shkëputjeje…
Këngëtarja botërore me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar. Bebe ka thyer një…
Të gjithë e adhurojmë këngëtarin Besnik Qaka për muzikën e tij por jo vetëm. Ai shquhet për bukurinë dhe për…
Aktori Burak Ozçivit po viziton një psikolog dhe bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen po i qëndron pranë në këto momente…
Nina  Serebrova nga Bjellorusia, modele e stilistit të famshëm  Phillipe Plein ishte me pushime në ishull para se të kthehet…
Lady Gaga ka kërkuar falje që ka folur para kohe duke e konsideruar vdekjen e modelit Rick Genest si vetëvrasje.…
Djali i Osama bin Laden është martuar me vajzën e Mohammed Atta, i cili njihet si rrëmbyesi kryesor i avionëve…
Këngëtarja Nora Istrefi e nisi verën me publikimin e këngës “As 1 gotë” në bashkëpunim me Mixeyn, këngë e cila…
Angelina Jolie raportohet se do të bëhet së shpejti nënë e 7 fëmijëve. Ylli i Hollywood thuhet se dëshiron të…
Tashmë është bërë e njohur përkrahja që këngëtarët i bëjnë njëri-tjetrit kur sjellin projekte të reja muzikore. Këtë e ka…
Elvanës i ka ndodhur sërish. Para pak ditësh ajo postoi një video, ku ishte duke pozuar në shkallët e avionit…
Familja mbretërore kishte festë. Ditën e djeshme, më 4 gusht Meghan festoi ditëlindjen e saj të 37-të dhe ka marrë…

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!