Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi apo Fifi bëri bujë që nga pjesëmarrja e saj në festivalin "Kënga Magjike" me këngën…
Raporti i tyre është një prej më të përfolurit në media edhe pse vetë çifti nuk e ka pranuar një…
Ai është një nga reperat më të suksesshëm të momentit.  Shpesh reperi i njohur Noizy kthen komente të ndryshme ndjekësve…
Ajo është një nga moderatoret dhe modelet më të dashura të momentit.  Gjatë ditës së sotme bukuroshja Eva Murati ka…
Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.  Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është…
MC Kresha, njëri ndër emrat shqiptarë me më së shumti hite në rep muzikë. Ai është gjithashtu i komentuar në…
Këngëtarja Era Istrefi është rikthyer në Prishtinë, teksa është akoma duke shijuar suksesin e padiskutueshëm gjatë pjesëmarrjes në botëror. Era…
Elvana Gjata, aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj të fundit.  Këngëtarja e famshme shqiptare, edhe sot ka bërë…
Janë kaotike rastet e kopjimit të fytyrave të njerëzve të show bizit, e ato më të spikaturat janë , Beyonce,…
Era Istrefi është në kulmin e saj të karrierës, ku sapo ka publikuar dhe hitin e saj më të ri…
Demi Rose shquhet për bukurinë e saj natyrale.  Modelja e famshme edhe me paraqitjen e saj të fundit ka nxjerrë…
Ish-banorja e Big Brother ka ‘bombarduar’ rrjetet sociale këtë verë me poza provokative.  Françeska Jaçe vazhdon të joshë me fotografitë…

Lajmet e fundit

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Aktualitet

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Ditën e sotme ka rënë bora e parë në Dardhë të Korçës. Temperaturat kanë nisur të ulen ndjeshëm dhe kjo ndjehet kryesisht në orët e para të mëngjesit dhe ato të...

Arratisja e Gruevskit, befason Zaev: Ai mund të jetë…

Bota Shqiptare

Arratisja e Gruevskit, befason Zaev: Ai mund të jetë…

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, në një konferencë për shtyp tha se autoritet duhet të hetojnë nëse Gruevski e ka lëshuar vendin vullnetarisht apo është rrëmbyer. Zaev: “Ne do të bëjmë gjithçka...

Plas keq grushti në Parlament, shikoni si rrihen deputetët

Globi

Plas keq grushti në Parlament, shikoni si rrihen deputetët

Nje skene aspak e denje eshte shenuar ne parlamenin e Sri Lankes, kur ne mes te punimeve ka plasur grushti dhe deputetet jane rrahur keq mes tyre. Se paku, njeri...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!