Rick Genest – i njohur më mirë si Zombie Boy për shkak të tatuazheve të kufomave që mbulojnë trupin e…
Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi apo Fifi bëri bujë që nga pjesëmarrja e saj në festivalin "Kënga Magjike" me këngën…
Raporti i tyre është një prej më të përfolurit në media edhe pse vetë çifti nuk e ka pranuar një…
Ai është një nga reperat më të suksesshëm të momentit.  Shpesh reperi i njohur Noizy kthen komente të ndryshme ndjekësve…
Ajo është një nga moderatoret dhe modelet më të dashura të momentit.  Gjatë ditës së sotme bukuroshja Eva Murati ka…
Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.  Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është…
MC Kresha, njëri ndër emrat shqiptarë me më së shumti hite në rep muzikë. Ai është gjithashtu i komentuar në…
Këngëtarja Era Istrefi është rikthyer në Prishtinë, teksa është akoma duke shijuar suksesin e padiskutueshëm gjatë pjesëmarrjes në botëror. Era…
Elvana Gjata, aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj të fundit.  Këngëtarja e famshme shqiptare, edhe sot ka bërë…
Janë kaotike rastet e kopjimit të fytyrave të njerëzve të show bizit, e ato më të spikaturat janë , Beyonce,…
Era Istrefi është në kulmin e saj të karrierës, ku sapo ka publikuar dhe hitin e saj më të ri…
Demi Rose shquhet për bukurinë e saj natyrale.  Modelja e famshme edhe me paraqitjen e saj të fundit ka nxjerrë…

Lajmet e fundit

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Një plagosje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në qytetin e Peqinit. Report Tv ka mësuar se një adoleshent i moshës 15-vjecare është plagosur me një plumb në kokë...

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!