Era Istrefi është në kulmin e saj të karrierës, ku sapo ka publikuar dhe hitin e saj më të ri…
Demi Rose shquhet për bukurinë e saj natyrale.  Modelja e famshme edhe me paraqitjen e saj të fundit ka nxjerrë…
Ish-banorja e Big Brother ka ‘bombarduar’ rrjetet sociale këtë verë me poza provokative.  Françeska Jaçe vazhdon të joshë me fotografitë…
Emri i saj tashmë njihet në gjithë botën.  Eleni Foureira është shqiptarja që po zhvillon karrierë të suksesshme në Greqi.…
Pak kohë më parë, ajo dha lajmin se është shtatzënë, por pavarësisht këtij fakti, Kate Upton vazhdon të jetë në…
Suksese të njëpasnjëshme për këngëtaren me origjinë shqiptare që është prej kohësh pjesë e tregut ndërkombëtarë. Bëhet fjalë për Bebe…
Ana Lika është një nga aktoret që nuk ka komplekse dhe gjithnjë bën veprime që tërheqin vëmendjen e medias. Ndryshe…
Emily Ratajkowski është ëndrra e shumë kompanive të veshjeve për reklamim. Por kohët e fundit, 27-vjeçarja duket se e ka…
E ndërsa dje një video ku reperit Ledri Vula i hedhin në skenë një palë reçipeta bëri xhiron në rrjet,…
Fotot e aktores turke Tuba Buyukustun me partnerin e saj Umut Evirgen gjatë pushimeve në Bodrum, prej dy ditësh po bëjnë xhiron e rrjeteve…
Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare më të përfolura në rrjetet sociale.  Jo vetëm kaq por ajo lakmohet për shkak të…
Reperi French Montana është rrezikuar mëngjesin e së martës, nga disa persona të armatosur, shkruan TMZ. Shtëpia e reperit të…

Lajmet e fundit

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Një plagosje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në qytetin e Peqinit. Report Tv ka mësuar se një adoleshent i moshës 15-vjecare është plagosur me një plumb në kokë...

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!