Demi Lovato ka vendosur të pubikojë fotografinë e saj të parë për një çështje shumë të rëndësishme. Këngëtarja para disa…
Jemi në 2018-n, vitin e të gabuarit dhe të nxënit, vitin e vuajtjes dhe mposhtjes. Dhe kush na bën të…
Ilva Tare ka konfirmuar vetëm pak orë më parë pozicionin e saj të ri në media, duke u emëruar drejtoreshë…
Recipetat e saj të ëndrrës, gurin e cmuar më të bukur të kurorës së krjimeve të saj, Victoria`s Secret ka…
Aktori i famshëm italian, Raul Bova dhe bashkëshortja e tij Rocio Munoz Morales janë bërë prindër për herë të dytë.…
Georgina Rodriguez e ka pasur gjithmonë pasion kërcimin, madje e ka praktikuar edhe gjatë kohës së shtatëzanisë. Krahas pasionit ka…
Edhe Rihanna ‘nxjerr thonjtë’ në mes të klimës së ndezur politike të Midterm kundër Donald Trump. Presidenti amerikan duket se…
Lajmi që bëri bujë në media e portale, më në fund, u zbulua. Tani mund ta shikoni plotësisht portretin e…
Kylie Jenner nuk ka ditëlindjen sot, as përvjetor e as Shën Valentin, por i dashuri i saj, Travis Scott e…
Muajt që lamë pas nuk ishin aspak të mirë për këngëtaren e njohur, Demi Lovato. Ajo u përball me shumë…
Noizy ka publikuar këngën e tij të fundit në bashkëpunim me Dafina Zeqirin vetëm pak ditë më parë. Kënga “A…
Ai është një ndër emrat e gazetarëve që në kohën kur vendosi t’i bashkohej televizionit ishte ndër djemtë e rinj…

Lajmet e fundit

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Një plagosje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në qytetin e Peqinit. Report Tv ka mësuar se një adoleshent i moshës 15-vjecare është plagosur me një plumb në kokë...

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!