Sezoni i verës është i mbushur me plot krijime të reja nga artistët tanë.  Një këngë të re e ka…
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja jonë po vazhdon që me sukses…
Momentalisht është artistja me vëmendjen më të madhe në vend dhe jashtë.  Era Istrefi pas suksesit madhështor duke performuar këngën…
Është në mesin e reperëve më të pëlqyer të estradës.  Getinjo është aktiv me këngë të reja, të cilat fansat…
Modelja Blac Chyna ka nisur romancën me muzikantin YBN Almighty Jay edhe pse e tradhtoi. 30-vjeçarja zbuloi se kishte pasur…
Adrian Gaxha njihet si një artist i talentuar, ku çdo projekt i tij shndërrohet në hit, qoftë single apo bashkëpunim…
Shumë pak ditë na ndajnë nga ditëlindja e Dukeshës së Sussex, Meghan Markle, e cila pas martesës me Prince Harry…
Modelja super-seksi, Demi Rose aktualisht gjendet me pushime në Greqi. Nga atje ajo ka marrë një pozë tejet joshëse. Teksa i…
Angela Martini disa muaj më parë në befasoi të gjithëve teksa nëpërmjet disa publikimeve në Instagram na tregoi se ishte…
Princi George dhe Princesha Charlotte kanë vjedhur zemrat e të gjithëve dhe ky është një fakt i ditur tashmë. Por…
E njohim si një nga femrat më të bukura shqiptare. Megjithatë nuk duket kështu në imazhin e fundit. Bëhet fjalë…
Bukuroshja shqiptare, Aurela Hoxha është një nga femrat më atraktive në fushën e modelingut.  Ndonëse është aktive në rrjete sociale,…

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!