Sezoni i verës është i mbushur me plot krijime të reja nga artistët tanë.  Një këngë të re e ka…
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja jonë po vazhdon që me sukses…
Momentalisht është artistja me vëmendjen më të madhe në vend dhe jashtë.  Era Istrefi pas suksesit madhështor duke performuar këngën…
Është në mesin e reperëve më të pëlqyer të estradës.  Getinjo është aktiv me këngë të reja, të cilat fansat…
Modelja Blac Chyna ka nisur romancën me muzikantin YBN Almighty Jay edhe pse e tradhtoi. 30-vjeçarja zbuloi se kishte pasur…
Adrian Gaxha njihet si një artist i talentuar, ku çdo projekt i tij shndërrohet në hit, qoftë single apo bashkëpunim…
Shumë pak ditë na ndajnë nga ditëlindja e Dukeshës së Sussex, Meghan Markle, e cila pas martesës me Prince Harry…
Modelja super-seksi, Demi Rose aktualisht gjendet me pushime në Greqi. Nga atje ajo ka marrë një pozë tejet joshëse. Teksa i…
Angela Martini disa muaj më parë në befasoi të gjithëve teksa nëpërmjet disa publikimeve në Instagram na tregoi se ishte…
Princi George dhe Princesha Charlotte kanë vjedhur zemrat e të gjithëve dhe ky është një fakt i ditur tashmë. Por…
E njohim si një nga femrat më të bukura shqiptare. Megjithatë nuk duket kështu në imazhin e fundit. Bëhet fjalë…
Bukuroshja shqiptare, Aurela Hoxha është një nga femrat më atraktive në fushën e modelingut.  Ndonëse është aktive në rrjete sociale,…

Lajmet e fundit

KPK e kualifikoi, ndërkombëtarët kërkojnë përjashtimin e prokurorin

Aktualitet

KPK e kualifikoi, ndërkombëtarët kërkojnë përjashtimin e prokurorin

Komisioneri Publik ka ankimuar vendimin për kalimin e procesit të vettingut për gjyqtarin e Gjykatës së Apelit të Shkodrës, Arben Dollapaj. Sipas Komisionerit Publik, hetimi nga Komisioni i Pavarur i...

Greqia, Bosnja,... vendet që bllokuan Kosovën në INTERPOL

Bota Shqiptare

Greqia, Bosnja,... vendet që bllokuan Kosovën në INTERPOL

Kosova dështoi sot të bëhet pjesë e organizatës më të madhe ndërkombëtare të policisë, Interpol. Kosova në këtë mënyrë nuk ka arritur që të futet në mesin e 192 shteteve...

Kujdes nga dy eurot false

Aktualitet

Kujdes nga dy eurot false

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për përfshirje në dy raste të ndryshme të veprave panele, falsifikim i parasë, të raportuara në Mitrovicë dhe Vushtrri. Identifikimi dhe arrestimi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!