Motrat Istrefi janë këngëtaret më të komentuara të ‘Show bizz-it’ shqiptar. Marrëdhënia e tyre e ngushtë është vënë re edhe…
Modelja e njohur, Bella Hadid flitet shpesh për lidhjet e saj të dashurisë.  Ajo siç duket i është kthyer sërish…
Disa muaj më parë reperi i njohur Stresi dha lajmin e bukur se ai dhe partnerja e tij Keisi u…
Para dy ditësh Bes Kallaku dhe Gent Fatali e kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët muzikor.  Kënga ‘Na vjen…
Familja e Meghan Markle vazhdon të jetë e përfshirë në situata që krijojnë skandale. Pas sulmeve të njëpasnjëshme që iu…
Almeda Abazi njihet për stilin e veçantë.  Atë madje e pëlqejnë fansat edhe për faktin se është shumë natyrale. Ish-Miss…
Ka një kohë të gjatë që Mirsa Kerqeli nuk ka sjellë ndonjë projekt muzikor.  Duke u fokusuar kështu në jetën…
Fitojnë shuma marramendëse, por edhe yjet gjenden në vështirësi financiare, e në këtë rast fajin nuk e ka mungesa e…
Beyonce dhe bashkëshorti i saj, Jay Z kanë ditë që janë në pushime në Itali. Ajo dhe bashkëshorti i saj…
I njohur për rolin e Jack Sparrow te Piratët e Karaibeve, aktori amerikan Johnny Depp, , duket se ka ndryshuar…
Ish banorja e Big Brother, Rike Roçi ka treguar se prej një kohe të gjatë është në një lidhje të…
Capital T, aktualisht është njëri nga reperët më të pëlqyer të estradës. Ai kohëve të fundit ka qenë më i…

Lajmet e fundit

101 vjeçarja ngatërron Merkel me zonjën e parë franceze

Globi

101 vjeçarja ngatërron Merkel me zonjën e parë franceze

Një ngjarje interesante ka ndodhur në Francë gjatë ceremonisë për të  përkujtuar 100 vjetorin e përfundimit të Luftës së Parë Botërore. Një grua 101-vjeçare ka ngatërruar kancelaren Angela Merkel me bashkëshorten...

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Aktualitet

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Një i moshuar ka humbur jetën pasditen e së hënës pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Cërrikut, ku mjeti drejtuar nga shtetasi me iniciale...

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Bota Shqiptare

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Ministria e Brendshme maqedonase ka firmosur urdhër arrestin për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Ky vendim erdhi pas njoftimit nga Gjykata Penala që nuk ka mundur të gjejë të akuzuarin Nikolla Gruevski për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!