Zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, di gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen e medieve. …
Vajza e këngëtares Eli Fara u përfol se është në pritje të fëmijës së saj të parë.  Marina nuk është…
Këngëtarja Demi Lovato u dërgua të hënën me urgjencë në spital për shkak të mbidozës me heroinën. Duket se gjendja…
Jenna Dewan është kthyer fuqishëm në modeling pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Channing Tatum. Në një set fotografik për…
Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata e cila po synon edhe tregun ndërkombëtar, po krijon kontakte me njerëz të huaj të cilët…
Nga një ‘bad boy’, Stresi i surprizoi të gjithë kur bëri publike jo vetëm lidhjen, por edhe fejesën me vajzën…
Modelja shqiptare, Angela Martini prej kohësh është larguar në SHBA. Vitin e kaluar ajo u martua me miliarderin rumun, Dragus…
Te flokët VIP-at gjejnë "mirëkuptim".  Këngëtaret, aktoret, modelet janë ato të cilat shpesh me paraqitjet e tyre skenike sjellin modë,…
Reperi i shumë komentuar për jetën private, Majk ditën e djeshme është filmuar me të dashurën e tij Melita teksa…
Para pak ditësh u tha se Blero mori për vizitë në Zvicër vajzën e tij Tarën, lajm i cili pushtoi…
Prej kohësh, fansat e dy motrave Nora dhe Era Istrefi kanë kërkuar një bashkëpunim prej tyre. Sidomos tashmë që Era…
Imazhi që publikoi së fundi këngëtarja shumë e dashur Ronela Hajati, është i jashtëzakonshëm. E grimosur në mënyrë perfekte, por…

Lajmet e fundit

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Aktualitet

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Policia e Shkodrës ka marrë masa të ashpra para përballjes mes Shqipërisë dhe Skocisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Takimi do të luhet ditën e shtunë në orën 20:45 në...

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Globi

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin duke thënë se është viktimë e persekutimit politik, kishte tërhequr të gjitha paratë...

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!