Prej disa kohësh ai është zhvendosur në Itali, ku po jeton me bashkëshorten dhe djalin e tij.  Ditën e sotme,…
Kur vjen puna tek repi, reperi që dallon më shumë në Shqipëri është Noizy, i cili këtë vit solli një…
Siç duket pushimet kanë filluar edhe për këngëtarin, Robert Berisha.  Si destinacion Roberti ka zgjedhur Egjiptin ku nga atje po…
Ajo mbetet ndër femrat më të komentuara në shtypin rozë, ndonëse shpesh herë edhe e paragjykuar për punën që ka…
Kohët e fundit Elvana po shijon suksesin e këngës “Mikë’ shumë të pëlqyer nga publiku. Shpesh ajo shihet duke udhëtuar…
Lori Hoxha është një nga femrat shqiptare më të pasura.  Trashëgimtarja e Top Channel bën një jetë tejet luksoze, kjo…
Gjithmonë është thënë se aparenca tërheq.  Ndodh që shumë prej nesh të mos jenë të kënaqur me pamjen fizike dhe…
Cardi B është tërhequr nga turi i saj me Bruno Mars, që do të fillonte në vjeshtë. Reperja, thotë se…
Zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, di gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen e medieve. …
Vajza e këngëtares Eli Fara u përfol se është në pritje të fëmijës së saj të parë.  Marina nuk është…
Këngëtarja Demi Lovato u dërgua të hënën me urgjencë në spital për shkak të mbidozës me heroinën. Duket se gjendja…
Jenna Dewan është kthyer fuqishëm në modeling pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Channing Tatum. Në një set fotografik për…

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!