“E pranoj” duket se po i sjell probleme. R Kelly i përgjigjet kritikave dhe akuzave, pak orë pasi publikoi këngën…
Moderatorja Luana Vjollca mahniti të gjithë me fustanin e saj të kuq ekstremisht të çarë.  Të gjithë u befasuan nga…
Një modele suedeze ndjek një dietë me shumë kalori në mënyrë që të ketë të pasmet më të mëdha në…
Pjesa e dytë e ditës së djeshme u karakterizua nga një mot aspak i qëndrueshëm, ndërsa shumë qytete u përmbytën…
Është dukesha e parë që përflitet kaq shumë  Një ndër arsyet pse Meghan Markle është thuajse gjatë gjithë kohës në…
Trejsi Sejdini është fituesja e kurorës së “Miss Universe Albania 2018”, ku edhe do të përfaqësojë vendin tonë në kompeticionin…
Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte…
Qëkur Justin Bieber u fejua me Hailey Baldëin, fansat kanë qenë sy e vesh nga Selena për të parë reagimin…
Njihet si një vajzë paksa e rebeluar.  Këtë na e thotë vetë BabyGee nëpërmjet publikimit të fotografive dhe videove të…
Aurela Hoxha është një nga femrat më të përfolura shqiptare.  Krahas jetës luksoze dhe asaj personale, blogerja komentohet jashtëzakonisht shumë…
Kënga e këngëtarit të njohur Drake, “In my feelings’ është kthyer në një nga këngët më in të momentit duke…
Këngëtarja simpatike Arilena Ara, po del të jetë në rangun e këngëtareve favorite sa i përket super vokalit të saj.…

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!