Duket sikur Zayn ka përfituar vërtet shumë nga lidhja e tij me supermodelen Gigi Hadid.   Së fundmi këngëtari ka…
Noizy postoi në Instagram një foto të hershme të vitit 2003, atëherë kur baluket e krehura me kujdes dhe të…
Gjiko dhe i vëllai, Arbër Gjikolli – ndryshe i njohur si Big Bang Beats – janë një dyshe e paparë.…
Të rinjtë shqiptarë janë acaruar keq pasi pronari i markës së njohur i ofendoi pse blinin rroba fallco. Philip Plein…
Ajo është një nga vajzat më të njohura të jetës publike në vend! Artiste e kompletuar, moderatore e emisionit investigativ…
Reçipetat “Fantasy Bra” të Victoria Secret nuk mund të ishin më të shtrenjta se kaq. Ato nuk janë reçipeta të zakonshme, pasi…
Të paktë janë ata që nuk kanë dëgjuar për konkursin e famshëm Miss BumBum, ku përzgjidhet femra me të pasmet…
Cardi B është reperja më e lakuar dhe më në zë e momentit dhe shumë kush ndoshta do të donte…
Ajo njihet si buzëqeshja më e bukur në botë por një foto e publikuar ne vitin 1999 në premierën e…
Padyshim se është ndër artistet më të përfolura të momentit, e cila hyri shumë shpejt në karrierë deh tashmë nuk…
Emri i saj është shumë i kërkuar në pasarelat e modës. Emily Ratajkowski është një nga modelet më të njohura në…
Revista e njohur ‘People’ ka zgjedhur edhe këtë it mashkullin më seksi në planet. Sipas revistës, këtë vit titulli i…

Lajmet e fundit

Deri dje vidhin lokale, sot iu ndodh e papritura

Aktualitet

Deri dje vidhin lokale, sot iu ndodh e papritura

Një grup hajdutësh që vidhte lokale dhe dyqane në qytetin e Durrësit është goditur nga policia.  Gjithashtu gjatë kontrolleve janë arrestuar edhe dy shtetas të tjerë me lëndë narkotike dhe armë...

Fillojnë reshtje e para në Shqipëri, ja në cilin qytet

Aktualitet

Fillojnë reshtje e para në Shqipëri, ja në cilin qytet

Kanë nisur reshjet e para të dëborës në qarkun e Korçës. Prej dy orësh kanë nisur reshjet e para në këtë qytet, ndërsa deri tani nuk raportohet për bllokim rrugësh. Kjo...

Kapet peshkaqeni 412 kg në Shqipëri

Aktualitet

Kapet peshkaqeni 412 kg në Shqipëri

Një tjetër peshkaqen është kapur këtë herë në rrjetat e peshkatarëve, në zonën e Himarës.  Një ditë më parë një peshkaqen , me gjatësi 3.5 m dhe me një peshë prej 400 kg u...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!