Emri i saj është shumë i kërkuar në pasarelat e modës. Emily Ratajkowski është një nga modelet më të njohura në…
Revista e njohur ‘People’ ka zgjedhur edhe këtë it mashkullin më seksi në planet. Sipas revistës, këtë vit titulli i…
Tashmë një kohë në modë janë vetullat e trasha, gjë që kanë qenë të preferuara në vitet shtatëdhjetë të shekullit…
Prej pak kohësh Joni djali i moderatorit dhe kantautorit Ardit Gjebrea është lidhur në fejesë me Merlin Haxhiymerin. Ai publikon…
Këngëtare e shumë hiteve dhe gjithnjë e lakmuar për format trupore, ajo ka qenë gjithnjë një prej femrave më të…
Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe këtë fakt e kishte harruar krejtësisht. Po…
Velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella duket se është indinjuar nga komentet negative që ka marrë në rrjete…
Ajo është një nga supermodelet më të famshme në botë, por Naomi Campbell ka thënë se ka filluar të punojë…
Së shpejti ajo do të jetë në pistën e modës, e veshur nga dizajnerët më të mirë, për shfaqjen e…
Kendall Jenner u stacionua në NYC për ditëlindjen e saj të 23-të, të cilën e kaloi me mikeshat para sfilatës…
Kim Kardashian është kritikuar edhe për veprimin e radhës. Ylli televiziv ka shkuar në bikini për të vizituar një strehë…
Çfarë mund t`i bëjë bashkë dy aktorë sex-simbol që prej shumë vitesh janë më të pëlqyerit e publikut? Me siguri…

Lajmet e fundit

Fillojnë reshtje e para në Shqipëri, ja në cilin qytet

Aktualitet

Fillojnë reshtje e para në Shqipëri, ja në cilin qytet

Kanë nisur reshjet e para të dëborës në qarkun e Korçës. Prej dy orësh kanë nisur reshjet e para në këtë qytet, ndërsa deri tani nuk raportohet për bllokim rrugësh. Kjo...

Kapet peshkaqeni 412 kg në Shqipëri

Aktualitet

Kapet peshkaqeni 412 kg në Shqipëri

Një tjetër peshkaqen është kapur këtë herë në rrjetat e peshkatarëve, në zonën e Himarës.  Një ditë më parë një peshkaqen , me gjatësi 3.5 m dhe me një peshë prej 400 kg u...

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Lifestyle

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Fjalët që u themi të dashurve tanë gjatë një argumenti të nxehtë ose ne një moment kur ndjehemi të lodhur mund të jenë të rrezikshme, aq sa mund ta bëjnë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!