Kim Kardashian është kritikuar edhe për veprimin e radhës. Ylli televiziv ka shkuar në bikini për të vizituar një strehë…
Çfarë mund t`i bëjë bashkë dy aktorë sex-simbol që prej shumë vitesh janë më të pëlqyerit e publikut? Me siguri…
Zv.kryeministri dhe ministri i Brendshëm italian, Matteo Salvini, është shfaqur si një politikan i “fortë”. Por kur bëhet fjalë për…
Bukuroshja nga Tirana, Redona Koci, pa dyshim është avokatja më seksi që ka Shqipëria dhe jo vetëm. Zeshkanja seksi jo…
Javën e kaluar ajo i bëri fansat e saj të dyshimtë kur postoi një fotografi në Instagram, që i bëri…
Kendall Jenner dhe ylli i NBA, Ben Simmons mund të jenë ribashkuar. ë herët gjatë kësaj jave, ylli i realit…
Që nga dasma e Meghan Markle dhe Princ Harry, Doria Ragland, e ëma e dukeshës ka fituar simpatinë e publikut.…
Dhurata Ahmetaj vjen e mbështjellë vetëm në rrobdeshambër. Dhurata Ahmetaj është ndër kënëgtaret më të dashura për për publikun. Ajo…
Këngëtarja Dafina Zeqiri ju shtua listës së personazheve publikë shqiptarë që numërojnë 1 milion ndjekës. Lajmin e ka bërë të…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha asnjëherë nuk e ka mohuar prejardhjen e saj. Ajo me shumë krenari e…
Mbrëmë u mbajt nata e gala e ndarjes së çmimeve muzikore MTV EMAs dhe gjithë vëmendja e medias ishte aty.…
Reperi dhe këngëtari i muzikës popullore po bashkojnë forcat për një këngë. Duket se kënga e radhës e Gjikos është…

Lajmet e fundit

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Shëndeti

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Një recetë mijëravjeçare na vjen nga kinezët, recetë e cila ndihmon në uljen e kolesterolit në gjak dhe që konsiderohet si një nga recetat më të suksesshme të mjekësisë alternative...

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Show-biz

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner. Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe pritet që të bëhet miliarderja më e re në botë. Së fundmi, ajo...

Dalin pamje të një atentati mafioz në Shqipëri (VIDEO)

Aktualitet

Dalin pamje të një atentati mafioz në Shqipëri (VIDEO)

Emisioni "360 Gradë" në Ora News, ka publikuar një video ekskluzive të një atentati me pagesë. Videoja është filmuar në shtator në Shqipëri. Gazetari Artur Zheji thotë se në video shihet një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!