Kendall Jenner dhe ylli i NBA, Ben Simmons mund të jenë ribashkuar. ë herët gjatë kësaj jave, ylli i realit…
Që nga dasma e Meghan Markle dhe Princ Harry, Doria Ragland, e ëma e dukeshës ka fituar simpatinë e publikut.…
Dhurata Ahmetaj vjen e mbështjellë vetëm në rrobdeshambër. Dhurata Ahmetaj është ndër kënëgtaret më të dashura për për publikun. Ajo…
Këngëtarja Dafina Zeqiri ju shtua listës së personazheve publikë shqiptarë që numërojnë 1 milion ndjekës. Lajmin e ka bërë të…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha asnjëherë nuk e ka mohuar prejardhjen e saj. Ajo me shumë krenari e…
Mbrëmë u mbajt nata e gala e ndarjes së çmimeve muzikore MTV EMAs dhe gjithë vëmendja e medias ishte aty.…
Reperi dhe këngëtari i muzikës popullore po bashkojnë forcat për një këngë. Duket se kënga e radhës e Gjikos është…
Jennifer Lopez do të mbahet mend shumë gjatë për format e trupit të saj me të cilat u karakterizua gjatë…
Dua Lipa dhe Bebe Rexha prekën sërish skenën e madhe të MTV EMAs dhe të gjithë u surprizuan. Bukuroshet me…
Një skandal ka ndodhur gjatë këtij vikendi me aktorin e njohur të filmave, Alec Baldwin. Aktori 60-vjeçar, Alec Baldwin është…
Këngëtarja e famshme Rihanna dhe i dashuri i saj Hassan Jameel janë lidhur dhe ndarë disa herë, por tani sipas…
Jennifer Lopez do të mbahet mend shumë gjatë për format e trupit të saj me të cilat u karakterizua gjatë…

Lajmet e fundit

Euro false, kapet 63-vjeçari në Shkodër, në kërkim 2 të tjerë

Aktualitet

Euro false, kapet 63-vjeçari në Shkodër, në kërkim 2 të tjerë

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 63-vjeçar dhe ka shpallur në kërkim dy persona të tjerë që akuzohen për posedim dhe përdorim kartëmonedhash të falsifikuara Nga strukturat e Drejtorisë...

Statusi i Thaçit për korrupsionin thyen rekord me "ha ha ha"!

Bota Shqiptare

Statusi i Thaçit për korrupsionin thyen rekord me "ha ha ha"!

Duket se Presidentin kosovar Hashim Thaçi shumica nuk e marrin seriozisht kur flet për korrupsionin.  Në një postim të tijin në rrjetet sociale, në kuadër të Javës kundër Korrupsionit, nga rreth...

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!