Një 26-vjeçare nga Zelanda e Re ka treguar dhuratat që merr nga ata që quhen “babusha”. Brooke West thotë se…
Ku është tani dhe çfarë është duke bërë një nga fitueset e “The Voice Italia”? Këtë pyetje ka ngritur media…
Është e pamundur që në një sezon të Dance With Me të mos diskutohet të paktën një çift për një…
Shtëpia e këngëtares me famë botërore Miley Cyrus është djegur plotësisht nga zjarri që pushtoi lagjen VIP në Kaliforni ditët…
Çifti, Ryan Reynolds dhe Blake Lively janë padyshim gjithmonë në qendër të diskutimeve dhe komenteve. Konsiderohen si më të bukurit…
Jaden Smith ka zbuluar mbrëmjen e kaluar se është në një lidhje me shokun dhe bashkëpunëtorin e tij Tyler The…
Tatuazhet në shumë raste janë një formë e mirë për të shprehur dashurinë ndaj një personi shumë të afërt. Mjafton…
Leonardo DiCaprio tashmë një vit është në një marrëdhënie të lumtur me Camila Morrone. Pasi verën e kaluar u njoftuan…
Organizimi “People’s Choice Awards” është mbajtur që nga vitet e 70’ta dhe si çdo organizim për ndarjen e çmimeve shfaqen…
Zjarret në Kaliforni nuk kanë kursyer as shtëpinë e ish-misit të shqiptar Valbona Çobo. Shtëpia e saj është djegur e…
Ata po qëndrojnë bashkë në Zvicër. Por, këto ditë që po i kalojnë jashtë kufijve shqiptarë, Getoar Selimi dhe Marina…
Mbrëmjen e kaluar, Rita Ora performoi në eventin “People’s Choice Awards”, por nuk kishte vëmendjen e të gjithëve. Ndërsa ajo…

Lajmet e fundit

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Bota Shqiptare

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Për 24 orë në Kosovë kanë humbur jetën gjashtë persona si pasojë e aksidenteve në trafik. Vetëm gjatë periudhës janar - tetor të këtij viti në Kosovë janë shkaktuar mbi 10...

Dashuria nuk konservohet

Lifestyle

Dashuria nuk konservohet

Është një e vërtetë rreth dashurisë. Gjithçka që kurseve e humbe, gjithçka që dhe/dhurove u shpërbleve, fitove u bë e jotja, u shpërbleve si nga Zoti ashtu edhe nga njeriu...

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!