Ata po qëndrojnë bashkë në Zvicër. Por, këto ditë që po i kalojnë jashtë kufijve shqiptarë, Getoar Selimi dhe Marina…
Mbrëmjen e kaluar, Rita Ora performoi në eventin “People’s Choice Awards”, por nuk kishte vëmendjen e të gjithëve. Ndërsa ajo…
Këngëtaret shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha prej shumë kohësh shqyhen për miqësinë e fortë me njëra-tjetrën. Bashkë i kemi…
Profili i Alban Ramosaj në Instagram mund të ngatërrohet fare lehtë me atë të një modeli me aq shumë foto…
Adrola Dushi është ndër të paktat modele shqiptare e cila ka njohur sukses përtej kufijve shqiptar. E shpërngulur në Amerikë…
Klea Huta sapo ka startuar emisionin e saj më të ri “Vip Club” emision në të cilën janë të ftuar…
Blogeri Olti Curri njihet për miqësitë e tij me njerëzit nga bota e showbizit ashtu dhe nga politika. Por ajo…
Miriam Cani e ka rikthyer të gjithë vëmendjen nga ajo. Këngëtarja Miriam Cani e ka realizuar një foto ku shihet…
Ajo konsiderohet një ndër shqiptaret me të pasmet më seksi aktualisht. Redona Koci e vërteton rregullisht se e meriton këtë…
Elita Rudi, moderatorja e njohur nga Kosova konfirmon për herë të parë shtatzëninë, pas martesës me reperin Gjiko. Ashtu siç…
Është përfolur shumë kohët e fundit për emisionin e tij që ka ngjallur shumë polemika. Bëhet fjalë për shefin më…
Kate Upton ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Justin Verlander. Të shtunën modelja 26-vjecare e…

Lajmet e fundit

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Shëndeti

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Qëndrimi i gjatë ulur në pozitë jo të drejtë, gjumi në jastëk të papërshtatshëm dhe stresi janë problemet më të shpeshta për shkak të të cilave kemi dhembje në pjesën...

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Bota Shqiptare

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Shtetet anëtare të Interpol po mblidhen sot në Dubai për të zgjedhur presidentin e ri pasi ish-udhëheqësi i agjencisë ishte arrestuar në Kinë. Meng Hongëei, i cili ishte zëvendësministri i sigurisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!