Elita Rudi, moderatorja e njohur nga Kosova konfirmon për herë të parë shtatzëninë, pas martesës me reperin Gjiko. Ashtu siç…
Është përfolur shumë kohët e fundit për emisionin e tij që ka ngjallur shumë polemika. Bëhet fjalë për shefin më…
Kate Upton ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Justin Verlander. Të shtunën modelja 26-vjecare e…
Prej vitesh pjesë e ekranit, Adi Krasta është një nga moderatorët më të pëlqyer për publikun shqiptar. Përsa i përket…
Të shtunën e kaluar në “Xing me Ermalin” ishte i ftuar blogeri me famë botërore që realizoi videon për Shqipërinë,…
Renato Mekolli, shef i njohur kuzhine, kohët e fundit është në qendër të vëmendjes për shkak të reagimeve të tij…
Modelja e njohur dhe një nga anëtaret më karizmatike të ‘KUWK’ Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madh…
Me shumë mundësi nuk e keni ditur, por ish-Zonja e Parë e Amerikës, Michelle Obama, ka pësuar një abort spontan…
Aktorja hollivudiane Natalia Portman ishte ylli i  më glamuroz i mbrëmjes të premten në shfaqjen e filmit në AFI Fest.…
Nëse ka diçka për të cilën janë kurioze shumica e femrave shqiptare, është pikërisht sekreti që qëndron pas yjeve të…
Çudia më e madhe ka qenë Gaga dhe këtë e kanë thënë të gjithë tashmë. Jo vetëm publiku i thjeshtë,…
Grupi i famshëm Spice Girls ka njoftuar dy datat e reja të turit të tyre. Biletat ishin në zbritje të…

Lajmet e fundit

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Bota Shqiptare

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Për 24 orë në Kosovë kanë humbur jetën gjashtë persona si pasojë e aksidenteve në trafik. Vetëm gjatë periudhës janar - tetor të këtij viti në Kosovë janë shkaktuar mbi 10...

Dashuria nuk konservohet

Lifestyle

Dashuria nuk konservohet

Është një e vërtetë rreth dashurisë. Gjithçka që kurseve e humbe, gjithçka që dhe/dhurove u shpërbleve, fitove u bë e jotja, u shpërbleve si nga Zoti ashtu edhe nga njeriu...

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!