Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur, këngëtaren Nora Istrefi dhe bashkëshortin e saj Robert Berisha sepse…
Këngëtari nga Kosova, Butrint Imeri ka publikuar projektin e ri muzikor “Ma Cherie” që përkthehet Dashuria Ime. Ai ka vijuar…
Babai i Meghan Markle, Thomas Markle thuhet se nuk do të marrë pjesë në dasmën e së bijës, me princin…
Jemi mësuar ta shikojmë si një super femër ku edhe pas lindjes, na ka treguar se vazhdon akoma të ruajë…
Një djalë 26-vjeçar është arrestuar ditën e kaluar pasi ka hyrë me forcë në rezidencën e Rihanna-s duke prishur sistemin…
Aktorja e famshme Kristen Stewart është shfaqur shumë e lodhur në tapetin e kuq të Kanës.Stewart erdhi në festivalin e…
Nuk është çudi që Bleonën ta shohim mjaft provokuese dhe pothuaj pa rroba në daljet e saj të rëndësishme për…
Dasmat kushtojnë, por kur bëhet fjalë për një dasmë mbretërore shpenzimet arrijnë në nivele të tjera. Ekspertët britanikë kanë bërë…
Carla Bruni ka marrë pjesë në galanë për bamirësi Fashion For Relief, e organizuar në Cannes nga Naomi Campbell. Në…
Duket se për Françeska Jacën jeta private po shkon më së miri. Edhe pse kohët e fundit u aludua për…