Babai i Meghan Markle, Thomas Markle, ka bashkëpunuar në fshehtësi me një paparac britanik për të realizuar disa shkrepje të…
Danjeli dhe Fotini ishin dy personazhet të cilët triumfuan në “Big Brother Albania: Love Edition”. Ata u njohën madje thyen…
Aktori i famshëm i “Deadpool” në një intervistë të dhënë së fundmi për emisionin e Lorraine ka pranuar për herë…
Ende nuk ka përfunduar drama mes Brad Pitt, Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston. Burime pranë aktores së famshme kanë konfirmuar…
Wiz Khalifa deklaroi se është plotësisht dakord me luftëtarin Jay Glazer, që ai është shumë i mirë për të marrë…
Ajo është nëna krenare e tre fëmijëve.Ditën e kaluar, Kim Kardashian u ndje mamaja më fatlume në botë ndërsa festoi…
Një ish-komando britanik ka lënë ushtrinë për të nisur një karrierë të re si aktor filmash pornografikë. Deri këtu gjithçka…
Enca Haxhiaj po korr sukses të madh çdo ditë e më shumë. Edhe kur bie në qetësi, Enca falë postimeve…
Chelsea i saj nuk shkëlqeu në këtë sezon dhe sezonin e ardhshëm nuk do të jetë pjesë e Ligës së…
Këngëtari i njohur John Legend ka bërë një urim të ndjerë për bashkëshorten ën ditën e nënës, me të cilën…