Çudia më e madhe ka qenë Gaga dhe këtë e kanë thënë të gjithë tashmë. Jo vetëm publiku i thjeshtë,…
Grupi i famshëm Spice Girls ka njoftuar dy datat e reja të turit të tyre. Biletat ishin në zbritje të…
Tuna pas një viti pauzë është rikthyer fuqishëm në muzikë, kështu duke publikuar dy këngën brenda një kohe të shkurtër,…
Tom Cruise ka detyruar producentët të ndërpresin xhirimet për “Top Gun 2”. Aktori ka kërkuar kohë të mësojë të pilotojë…
Dakota Johnson konsiderohet si një prej aktoreve të reja më të njohura në botën e Hollywoodit. Ajo në vitin 2015…
Futbollisti shqiptar Granit Xhaka ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet se po gatuan. Graniti ka treguar që…
Kohëve të fundit emri i saj ka qenë më i përfoluri gjithandej. E tani ajo është rikthyer fuqishëm në treg,…
Shtëpia e Caitlyn Jenner në Malibu është djegur si pasojë e zjarrit që kaploi një pjesë të Kalifornisë. “TMZ” raporton…
Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi kanë qenë në lidhje dashurie për mbi një dekadë. E ftuar në emisionin “Mirage” Zanfina…
  Një xhirim i një videoje, për pak sa nuk përfundoi në një tragjedi. Disa të shtëna me armë zjarri…
Ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo, përveçse të qenit një ndër futbollistët më të mirë në botë, ai është gjithashtu…
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ishte e ftuar në sfilatën e Victori’s Secret dhe shkëlqeu sin ë tapetin e…

Lajmet e fundit

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Bota Shqiptare

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Për 24 orë në Kosovë kanë humbur jetën gjashtë persona si pasojë e aksidenteve në trafik. Vetëm gjatë periudhës janar - tetor të këtij viti në Kosovë janë shkaktuar mbi 10...

Dashuria nuk konservohet

Lifestyle

Dashuria nuk konservohet

Është një e vërtetë rreth dashurisë. Gjithçka që kurseve e humbe, gjithçka që dhe/dhurove u shpërbleve, fitove u bë e jotja, u shpërbleve si nga Zoti ashtu edhe nga njeriu...

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!