Aktorja e njohur amerikane e serialit ‘’ Shtëpiake të dëshpëruara” Eva Lonogria festoon përherë të parë ditën e nënës, pasi…
Yjet e showbizit nga shumë shtete të botës  janë dyndur në Festivalin e Filmit në Kanë. Prej disa ditësh modelet…
Aktorja e njohur turke, Ceren Hindistan, ka akuzuar ish-bashkëshortin e saj për dhunë të shfrenuar fizike ndaj saj edhe gjatë…
Nëpërmjet një postim në llogarinë e saj të “Instagram”-it, Rita Ora ka njoftuar për lajme të reja. Ajo ka bërë…
Çifti i njohur Big Basta dhe Vesa Luma  prej disa muajsh është larguar Shqipërisë për t’u zhvendosur në Zelandën e…
Teksa po drejtonte makinën, këngëtarja Eni Koçi është ndaluar nga policia, të cilët e kanë detyruar të japë provat që…
Albana Perhati, aktorja shqiptare u bë e njohur me rolin e saj si Shaqira, bashkëshortja e Avdiut (Vis Pupës) në…
Ditë më parë i gjithë rrjeti u trazua pasi u publikuan foto të vogëlushes së Kylie Jenner përkrah truprojes së…
Ata janë një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it që shqiptar të cilët prej muajsh tashmë i janë larguar Shqipërisë…
“The China Salesman” vendos Mike Tyson kundër Steven Seagal dhe duket po aq mbresëlënës sa e imagjinoni. I bazuar ne…