Ajo shkëlqeu në pistën e modës në Victoria's Secret Fashion Show, të enjten mbrëma. Dhe Bella Hadid vazhdoi të…
Princi Harry nuk kishte folur me herët për një detaj që nuk ka kaluar pa vëmendje ditën e dasmës së…
Can Yaman, një prej aktorëve të rinj që po çmend gjininë femërore në Turqi dhe jashtë saj, pak kohë më…
Elsa Hosk goditi pistën e modës në Victoria's Secret Fashion Show, derisa kishte veshur sytjenat në vlerë prej 1 milion…
Rudina Dembacaj njihet nga të gjithë si aktore humori, por së fundmi ajo është edhe moderatore e emisionit të saj.…
Pas 23 vitesh rikthehet në New York sfilata e Victoria Secret. Sfilata ishte e mbushur plot surpriza, por kënaqësi të…
Aktorja Monica Bellucci ka kohë që nuk mendon më për ish-bashkëshortin e saj Vincent Cassel dhe po shijon një marrëdhënie…
Këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj dhe miku i saj, Ariel kanë braktisur shtëpinë e tyre, pasi një zjarr i madh përfshiu…
Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës pëlqehen shumë. Bëhet fjalë për Ponin,…
Klipi i tij i fundit titullohet “Bona Fam”, një këngë që ia dedikon famës së tij të menjëhershme në muzikë.…
Bukuroshja e familjes Kardashian, Khloe është e njohur për krizat që kaloi me babain e vajzës së saj, Tristan Thompson…
Mbrëmjen e djeshme është mbajtur sfilata e shumëpritur e “Victoria’s Secret”. Në këtë event ishin të pranishme edhe dy këngëtaret…

Lajmet e fundit

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Shëndeti

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Qëndrimi i gjatë ulur në pozitë jo të drejtë, gjumi në jastëk të papërshtatshëm dhe stresi janë problemet më të shpeshta për shkak të të cilave kemi dhembje në pjesën...

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Bota Shqiptare

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Shtetet anëtare të Interpol po mblidhen sot në Dubai për të zgjedhur presidentin e ri pasi ish-udhëheqësi i agjencisë ishte arrestuar në Kinë. Meng Hongëei, i cili ishte zëvendësministri i sigurisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!