Ylli më i ndjekur në Instagram (me 143,5 milion ndjekës) është këngëtarja Selena Gomez. Nëpërmjet adresës së saj ajo ka…
Angelina Jolie i është rikthyer, aktrimit. Pas luftës ligjore me ish-bashkëshortin Brad Pitt, për kujdestarinë e fëmijëve pas ndarjes aktorja…
Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një…
Kejvina Kthella, velina simpatike e programit “Xing me Ermalin” u përfshi në një aksident me makinë mbrëmjen e së hënës.…
Modelja shqiptare e cila jeton në Amerikë tash e sa kohë ajo është në lidhje me miliarderin rumun në fund…
I famshmi Will Smith ose më saktë, Williard Carrol “Will” Smith Jr. lind në Filadelfia 25 shtatorin e vitit 1968,…
Këngëtarja Bleona Qereti është nga ato personazhe të showbizit që gjithmonë diskutohet për paraqitjet e saj në publik. Së fundmi…
Bebe Rexha ka pozuar për revistën e njohur ‘Hunger Magazine’. E këngëtarja në videon e publikuar shihet se ka kaluar…
Rihanna nuk bën asgjë gabim! Madje çfarë do që veshë ose sjellë në linjën e saj të kozmetikës, ato duken…
Ish i dashuri i Geroge Michael, Fadi Faëaz, ka thënë se ylli u përpoq të qëllonte veten 25 herë me…
Tilan Blondo ishte vetëm gjashtë vjeç kur ajo u emërua vajza më e bukur në botë dhe kur ishte në…
Demi Lovato u pa për herë të parë në publik pasi ajo pothuajse vdiq nga mbidoza në fund të korrikut.…

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!