Selena Gomez ka publikuar këngën e re “Back To You” të enjten, 10 maj. Mediat dhe fansat kanë spekuluar se…
Rikthimi i tyre pas vitesh të tëra ndarje, i gëzoi të gjithë fansat e çiftit Gomez-Bieber. Por ky rikthim nuk…
Producenti i njohur Detail, është akuzuar për abuzim seksual dhe fizik nga dy këngëtare të reja. Janë Kristina Buch dhe…
Ajo mund të ketë gjetur më në fund “princin e kaltër”, por edhe Meghan Markle ka pasur disa të dashur…
Jonida Maliqi kishte 2 vite që i mungonte tregut muzikor, por ka vendosur sot të rikthehet duke sjellë këngën “N’errësirë”.…
U bë ca kohë që DJ. Sardi nuk e fsheh më të dashurën e tij duke dalë së bashku në…
Reperja Cardi B ka vendosur që të flasë për debatin e saj me Nicki Minaj pasi sollën bashkëpunimin “Motorsport”. Ishte…
Ajo është një nga modelet më të famshme e cila po priste nga dita në ditë të bëhej nënë për…
Ed Sheeran, Rita Ora dhe Calvin Harris janë futur në listën e të pasurve Sunday Times Rich List.Sheeran fitoi 28…
Cristiano Ronaldo, një nga personazhet më të famshme në botën sportive, do të kthehet në superhero. Futbollisti i Real Madridit…