Klipi i tij i fundit titullohet “Bona Fam”, një këngë që ia dedikon famës së tij të menjëhershme në muzikë.…
Bukuroshja e familjes Kardashian, Khloe është e njohur për krizat që kaloi me babain e vajzës së saj, Tristan Thompson…
Mbrëmjen e djeshme është mbajtur sfilata e shumëpritur e “Victoria’s Secret”. Në këtë event ishin të pranishme edhe dy këngëtaret…
E ftuar në emisionin "Trokit" ditën e sotme ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar në…
Së fundmi  moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani pranuar  hapur lidhjen e tyre, e cila kishte nisur…
Shpesh me shumë interes përcillen yjet e show-bizzit sa i takon jetës personale dhe se sa janë të ardhurat e…
Ylli i realityshow-t KUWK, Kim Kardashian, është detyruar të braktis shtëpinë e saj në Kaliforni për arsye të një shpërthimi…
Ky ishte eventi i fundit i Victoria’s Secret për Adriana Limën. Për 20 vjet me radhë, ajo ka qenë engjëlli…
Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana është një nga meshkujt më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Por ai po jeton…
Momentalisht është njëri prej aktorëve të juaj të preferuar turk. Can Yaman ka rrëmbyer zemrat e vajzave me rolin e…
Selena Gomez po përmirësohet çdo ditë e më shumë nga gjendja mendore. Mediat botërore shkruajnë se këngëtarja ka dalë aktualisht…
  Modelja shqiptare, Agnesa Vuthaj cilësohet të jetë njëra ndër femrat më të bukura shqiptare. Këtë ajo e dëshmon vazhdimisht…

Lajmet e fundit

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Bota Shqiptare

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Për 24 orë në Kosovë kanë humbur jetën gjashtë persona si pasojë e aksidenteve në trafik. Vetëm gjatë periudhës janar - tetor të këtij viti në Kosovë janë shkaktuar mbi 10...

Dashuria nuk konservohet

Lifestyle

Dashuria nuk konservohet

Është një e vërtetë rreth dashurisë. Gjithçka që kurseve e humbe, gjithçka që dhe/dhurove u shpërbleve, fitove u bë e jotja, u shpërbleve si nga Zoti ashtu edhe nga njeriu...

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!