Së fundmi Jonida Maliqi bëri një deklaratë shumë të fortë për kolegen e saj Enca. Ajo u shpreh se nuk…
Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Dafina është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht…
Prej disa kohësh reperi i njohur Stresi është celebruar me Kejsin vajzën me të cilën ka qenë i lidhur prej…
Ronela Hajati është ndër artistet më energjike që ka estrada shqiptare. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të…
Dan Bilzerian, milioneri që e rrethon veten me modele dhe që është quajtur “mbret” i Instagramit, u regjistrua për t’u…
Selena Gomez së fundmi ka publikuar fotografi të shumta me fansa të saj, ndër ta, është edhe e famshmja Cardi…
Jennifer Lopez i dha të dashurit Alex Rodriguez një dhuratë të veçantë, pothuajse 20 vjet para se të nisnin lidhjen.…
Nuk është e thjeshtë të jesh i famshëm duke qenë se ke presionin e kamerave dhe paparacëve gjithë kohës mbi…
Çifti u martuan në vitin 2015 dhe sot janë prindër të dy vajzave. Gjatë emisionit, Emina tregoi se me bashkëshortin…
Lady Gaga është fotografuar tërësisht e zhveshur pas rolit në filmin “A Star Is Born”. Këngëtarja, e cila në film…
Këngëtarja, Era Istrefi duket se po kalon çaste të lumtura me familjen. Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale,…
Teksa Elvana Gjata është shpallur në kërkim policor pas ngjarjes së 4 Tetorit në ish-Bllok, e motra e saj Migena…

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!