Monica Bellucci ka një dashuri të re. Revista “Voici” ka fiksuar një puthje mes bukuroshes 54 vjeçare dhe francezit Nicolas…
E pranishme në eventin madhështor “ODA”  mbrëmjen e kaluar ishte edhe modelja e famshme Emina Çunmulaj. Ajo kishte ardhur enkas…
Ceremonia e “SAG Awards” zhvillohet më 27 janar 2019 dhe do të transmetohet në “TNT/TBS”.Vijon periudha e nominimeve. Pas “Golden…
Aktorja Sondra Locke, e cila ka është e njohur për pjesëmarrjen e saj në gjashtë filma me Clint Eastwood, ka…
Me rastin e krijimit të Ushtrisë së Kosovës, Gold Ag është bashkuar me këngëtarin e njohur Kastriot Tusha për këngën…
Kjo është historia e një djaloshi që i merrej goja dhe e tallnin shokët, i cili u bë një prej…
Është një moment i artë për Monica Belluccin. Aktorja ka stiluar mbi tapetin e kuq të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit…
Meghan Markle” është emri më i kërkuar në Google për të dytin vit rradhazi në Mbretërinë e Bashkuar. “Dasma mbretërore”…
“Sytë janë pasqyra e shpirtit dhe shpirti është drejtues i jetës tuaj”. Të paktën kjo është ajo që shumë psikologë…
Aktori Kirk Douglas festoi 102-vjetorin e tij të lindjes me një urim të veçantë për gruan e djalit të tij.…
Mbretëresha Elizabeth i ka tërhequr disa herë veshin Meghan Markle, në lidhje me veshjet! Debatet nisën që në muajin maj…
Pasi pushtoi botën e muzikës, Lady Gaga synon të bëhet edhe mbretëresha e ekranit të madh. Këngëtarja në fakt është…

Lajmet e fundit

“Jam në pritje të ëmbël”, Enca “pranon” lajmin e shtatzënisë

Rozë

“Jam në pritje të ëmbël”, Enca “pranon” lajmin e shtatzënisë

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia publikoi ditën e sotme një imazh në “Instagram”, ku shfaqte emoji-n e një femre shtatzënë! Të gjithë ngritën dyshimet se këngëtarja e hitit “Kujt Po i Han”...

Gazeta e njohur zvicerane/ Protestat studentore ndaj një qeverie që iu larguan 400 mijë qytetarë

Aktualitet

Gazeta e njohur zvicerane/ Protestat studentore ndaj një qeverie që iu larguan 400 mijë qytetarë

Gazeta e njohur zvicerane, Neue Zuercher Zeitung shkruan se protestat e studentëve e kanë vendosur establishmentin në Shqipëri nën presion. Sipas gazetarit Volker Pabst, që ka publikuar një reportazh nga protestat...

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas 8-vjeçarin në rrugë

Aktualitet

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas 8-vjeçarin në rrugë

Një aksident ka ndodhur në Elbasan, kur një automjet ka përplasur një fëmijë 8-vjeçar. Sipas Policisë Vendore, mësohet se, E. G., 26 vjeç, banues në fshatin Fanjë, në rrugën “Qemal Stafa”...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!