Gjithnjë e më shumë njerëz të njohur të artit e sportit por edhe të fushës së politikës në Turqi po…
Ariana Grande është nga ato këngëtare që kalon shpesh momente krah familjes dhe këto momente i ndan me ndjekësit në…
Mbrëmjen e djeshme u zhvillua ceremonia e ndarjes së çmimeve të MTV, ku të treja shqiptaret me famë botërore Rita…
Marian Avila është 20 vjeç dhe është një modele në Spanjë. Për disa javë ajo do të plotësojë një ëndërr…
Kim Kardashian mahnit në çdo set fotografik që publikohet. Këtë herë ajo zgjodhi bikini të vogël ngjyrë argjendi. Kimi ka…
Rita Ora ishte një prej yjeve që ra më shumë në sy mbrëmë, në ceremoninë e MTV Video Music Awards.…
Bella Hadid është një nga modelet më të përfolura kohët e fundit në media. Herë për lidhjen e saj me…
Nicki Minaj është shumë e revoltuar për arsyen e thjeshtë se albumi i saj nuk është në krye të çdo…
Familja Kardashian njihen për jetën luksoze që bëjnë. Së fundi, ato kanë realizuar një fotografi së bashku, me të cilën…
Ish-miss Shqipëria, modele, së fundmi prezantuese në Dancing With the Stars Albania, Almeda Abazi, po e provon veten edhe në…
Enca Haxhia është emër shumë i lakuar në titujt rozë.  Duhet thënë se kjo verë ka qenë e tejmbushur me…
Sonte në mbrëmje në Radio City Music Hall në New York rikthehet eventi më i madh muzikor, MTV’s Video Music…

Lajmet e fundit

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Politikë

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Pas skandalit në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman, e cila fitoi lotin e parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës përmes falsifikimit, si dhe 11 milionë të tjera...

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Aktualitet

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Studenti i Infermierisë, por në një Universitet privat thotë se i është bashkuar protestës pasi sipas tij kauza është e të gjithë shqiptarëve. Ai tha në maratonën e Ora News se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!