Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini është duke shijuar pafund pushimet e saj në Capri. Modelja ka publikuar foto dhe…
Legjenda e muzikës soul Aretha Franklin është ka ndërruar jetë sot në moshën 76-vjeçare e rrethuar nga familja dhe miqtë…
Aktorja Olta Gixhari gjithmonë ka qenë një tundim për ndjekësit e saj të rrjeteve sociale. Biondina sexy numëron një numër…
Ylli i muzikës pop, aktore e regjisore, por edhe shkrimtare, ajo mbush plot 60 vjeç këtë të enjte. Emri i…
Një modele ruse, e cila konsiderohet si kukulla Barbie për format e saj, ka reaguar ashpër ndaj personave që dyshojnë…
Këngëtarja Rita Ora, po vazhdon që në mes turneve të saj muzikore që ka në gjithë botën, të gjejë pak…
Diva e muzikës, Rihanna, është nga ata personazhe publik e cila ka influencë maksimale në modë. Shpesh përdoret shprehja që…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, përveç muzikës njihet edhe për jetën luksoze që bën. Këngëtarja shfaqet çdo herë…
Modelja dhe një prej anëtarëve më simpatike të familjes Kardashian-Jenner, Kendall Jenner, ka treguar format e saj perfekte gjatë pushimeve…
Çifti simpatik i TOWIE është duke pushuar në ishullin e Kretës në Greqi. Amber Turner dhe Dan Edgar duken më…
Kim Kardashian nuk i la aspak vend imagjinatës në një postim të fundit në Instagram. 37-vjeçarja ishte shtrirë në shtrat…
Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha shpesh janë përfolur për një lidhje dashurie e cila u mohua me forc nga…

Lajmet e fundit

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Aktualitet

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Ky vit akademik është bërë më i shtrenjtë për të gjitha nivelet e studimit. Librat dhe mjetet shkollore kanë kushtuar më shumë që nga shtatori 2018 gjithashtu edhe shërbimet arsimore...

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Globi

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Rrëzimi i një peme ka rezultuar fatale për një çift në Selanik. Burrë dhe grua po punonin në kopshtin e oborrit të shtëpisë, kur një palmë aty u rrëzua duke...

Artan Fuga: Të shkarkohen nëpunësit e ministrisë në Bordet Administrative

Aktualitet

Artan Fuga: Të shkarkohen nëpunësit e ministrisë në Bordet Administrative

Akademiku dhe profesori Artan Fuga, një nga zërat që ka mbështetur që në krye të herës protestën e studentëve ka kërkuar shkarkimin e anëtarëve të Bordeve Administrative në universitetet shqiptare...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!