Ata janë ndër çiftet më të komentuara në Shqipëri dhe Turqi.  Alemda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman ka kohë…
Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është martuar dje me të dashurin e saj prej tre vjetësh, Ledion Liço, me…
Luana Vjollca gjatë gjithë këtyre muajve ka qenë tejet e angazhuar me projekte e mbrëmje të ndryshme muzikore. Këngëtarja dhe…
Emily Ratajkovski në të shumtën e rasteve shfaqet provokative. Modelja e famshme ka pozuar me një motoçikletë dhe padyshim duket…
Mbrëmjen e djeshme Sara Hoxha dhe partneri i saj Ledion Liço kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare. Ceremonia e martesës…
Në ditën e 21-vjetorit e saj Kylie Jenner u zgjua plot surpriza dhe dhurata. Motra më e vogël vogël e…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa po zhvillon koncert në Prishtinë dhe në asnjë moment nuk ngurron që të…
Ndonëse u përpoqën që ta mbajnë sekret, e dinë mirë që është e vështirë. Edhe sepse askush nuk duhet ta…
Këtë javë janë bërë virale fotot që tregonin Justin Bieber duke qarë pranë të fejuarës së tij Hailey Baldwin në…
Ka qenë një puntatë e ‘Shiko kush Luan’ me Luana Vjollcën, ku Sara Hoxha, e ftuar në lojërat e emisionit…
David Beckham dhe familja e tij shpëtuan nga një zonë tërmetesh vrasës ku po kalonin pushime të mrekullueshme. Tronditjet e…
Hoxha Elvis Naçi ka shumë simpati nga besimtarët myslimanë dhe ka pas vetes shumë prej tyre që çdo herë janë…

Lajmet e fundit

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Politikë

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Pas skandalit në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman, e cila fitoi lotin e parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës përmes falsifikimit, si dhe 11 milionë të tjera...

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Aktualitet

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Studenti i Infermierisë, por në një Universitet privat thotë se i është bashkuar protestës pasi sipas tij kauza është e të gjithë shqiptarëve. Ai tha në maratonën e Ora News se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!