Moderatorja bukuroshe Luana Vjollca ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj të mbushura dhe shumë të…
Përtej shkëlqimit të fustaneve e veshjeve prej valltareje, Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi ka një histori mjaft prekëse.  Ajo…
Aktori i shqiptar i humorit është bërë pjesë e meshkujve që kërkojnë me patjetër një nuse. Së fundmi ai ka…
Pak kohë pasi u konfirmua ribashkimi me The Weeknd, filluan të qarkullojnë thashetheme për një lidhje të re.  Kësaj radhe,…
Jeta private pavarësisht se është gjë tjetër nga jeta artistike, të gjithë  mundohen të jenë të kujdesshëm apo ta mbajnë…
Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri e cila prej disa kohësh po bën të pamundurën për të bërë emër në tregun botëror…
Pothuajse kush e pa, u hamend ngase pamja e saj e jashtme nuk përkon aspak me moshën e saj. Pra,…
Pak kohë më parë moderatorja Alketa Vejsiu ka udhëtuar drejt Afrikës ku ka kaluar një eksperiencë mjaft interesante. Mëngjesin e…
Nuk pritej kjo, ja me cilin mashkull të famshëm Tuna shkon në Turqi Tuna dhe Patrisi tanimë janë rikthyer në…
Gent Fatali, këngëtari simpatik dhe i shumë hiteve tw suksesshme ka qenë i ftuar special në intervsitën 60 sekondëshe në…
Princ Harry dhe Meghan nuk linin t’ju shpëtonte asnjë dalje publike pa e shprehur përmes gjesteve sa të dashuruar janë.…
Mikel Ruffinelli u shfaq në dokumentarin TLC për fundshpinën më të madhe në botë dhe tha: “Unë kam këtë madhësi…

Lajmet e fundit

Protesta e studentëve, fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Politikë

Protesta e studentëve, fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Prej disa ditësh me rradhët rruga para ministrisë së Arsimit në Tiranë është mbushur me studentë që protestojnë për uljen e tarifave si dhe për përmirësimin e cilësisë së arsimit...

Liçaj: Ramës, tepsia po i kthehet në helmetë

Aktualitet

Liçaj: Ramës, tepsia po i kthehet në helmetë

Aktori i njohur Neritan Liçaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se në mandatin e dytë të qeverisë nuk kemi parë asnjë vizion të qeverisë. Liçaj: Pse gjithë...

Edmond Tupja: Studentët nuk janë më gurë shahu

Aktualitet

Edmond Tupja: Studentët nuk janë më gurë shahu

Pedagogu Edmond Tupja është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo” në Report Tv për të folur për protestën e studentëve prej shtatë ditësh para Ministrisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!