Ajo është yll  që njihet dhe për stilin e saj të veçantë. Dhe mahnitëse dukej Katy Perry të premten mbrëma…
Enca Haxhia festoi dje ditëlindjen e saj të 23-të ndërsa zgjodhi ta kalonte në Paris duke pushuar me mikeshat e…
Modelja bukuroshe Bella Hadid gjithmonë ka thënë se është kundër ndërhyrjeve kirurgjikale apo mbushësve, por Bella Hadid ngjalli sërish debate…
Era Istrefi momentalisht është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Fama dhe suksesi i saj kanë kaluar tashmë kufijtë.…
Njëra nga vajzat e cila është burgosur shkaku i prostitucionit elitar, në dhjetor të vitit të kaluar, në polici dhe…
  Butrint Imeri nuk ndalet nga realizimi i projekteve të reja muzikore. Butrint Imeri përmes rrjeteve sociale bërë të ditur…
Rihanna ka refuzuar të performojë në ceremoninë e hapes së ndeshjeve të Super Boël, në SHBA. Këngëtarja është bashkuar  “në…
  Për revistën e 25-të,ELLE ka organizuar një ceremoni të dedikuar grave.  Eventi u organizua në hotelin Four Seasons në…
Një nga moderatoret më të pëlqyera shqiptare, Arbana Osmani, ka qenë gjithmonë një tip i rezervuar, por kjo se pengon…
Rekordet botërore që ka thyer kënga e suksesshme e Luis Fonsi. Luis Fonsi ka publikuar këngën e tij më të…
Kjo gjë mund të shihet edhe nëpërmjet ndjekësve të tyre në rrjete sociale, megjithatë, kur bëhet fjala për aktorin e…
Disa prej tyre kanë të njëjtën pamje pavarësisht rolit që interpretojnë e disa të tjera thuajse nuk dallohen! Po flasim…

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!