Ditën e nesërme do të jetë puntata e tretë e Shiko Kush Luan. Ndër të ftuarat është edhe Zaimina Vasjari…
  Përpara pak ditësh, Pallati Kensington dha lajmin që e prisnin të gjithë: Princi Harry dhe Dukesha e Sussex-it prisnin fëmijën…
“Ne kemi shkruar një këngë bashkë me Sia, që Celine Dion e mori për të regjistruar” thotë DJ. Guetta këto…
  Dafina Zeqiri është goxha aktive në rrjete sociale. Dafina Zeqiri ka befasuar të gjithë me postimin e fundit që…
Lista e 11 grave të famshme Shumë njerëz mund të çuditen se konkluzionet e fundit shkencore tregojnë se mosha më…
.  Gabriel Garko, i ftuar te "Nicole Fashion Show" në Milano, shfaqet  me flokët e gjata dhe të drejta.  Dhe…
Këngëtari Mentor Haziri ka rrëfyer disa momente të dhimbshme që ka përjetuar në luftën mes Kosovës e Serbisë. Në një…
Aktori i njohur Chow Yun-fat, ka vendosur që të dhurojë të gjithë pasurinë e tij. Raportohet se ai gjatë viteve ka grumbulluar një pasuri prej…
Rita Ora ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, por nuk ka kursyer as shakat…
Në udhëtimin e parë të Harry-t dhe Meghan Markle në Australi, përveç lajmit të shtatzanisë një tjetër detaj bëri xhiron…
Kanë kaluar disa ditë nga ngjarja që tronditi kryeqytetin, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të…
Bebe Rexha është nga ato të famshme që shpesh herë i përfshin fansat në zgjedhjet e saja. Së fundmi këngëtarja…

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!