Shkurte Fejza vazhdon të mbetet këngëtarja me e pëlqyer në trojet shqiptare. Me zërin e saj ajo vazhdon t’i bëjë…
Tayna ka ‘pushtuar’ Instagramin sërish. Reperja nga Prizreni, nuk lë ditë pa publikuar imazhe dhe video të ndryshme në rrjete…
Ata janë një nga çiftet shqiptare më të dashur po aq sa janë dhe të rezervuar me publikimet e tyre…
Nuk është e thjeshtë të jesh e martuar me Kanye West dhe këtë gjë e di e gjithë bota. Por,…
Dukesha Meghan dhe Princ Harry ndodhen në Australi në turin e tyre të parë. Mesa duket gjatë udhëtimit ata kanë…
Xhustino Hasani është një emër jo pak i njohur për publikun shqiptar dhe vetëm para tre ditësh ai ka publikuar…
Bukuroshja Belen Rodriguez i ka magjepsur sërish teleshikuesit gjatë prezantimit të spektaklit “Tu si que vales”. Kërcimi shpërthyes me një…
Këngëtarja Lady Gaga ka konfirmuar fejesën e saj mbrëmjen e së hënës me të dashurin Christian Carino. Ajo iu referua…
Pamje e re dhe një e fejuar sekrete për Gabriel Garko, i cili ka qenë i ftuar në “Nicole Fashion…
Prej disa ditësh këngëtarja Enca Haxhia ndodhet në Paris, ku do të presë të festojë ditëlindjen. Ditën e sotme ajo…
Martesa e David e Victoria Beckham po ka 'telashe'. Ish-futbollisti ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij më të…
Ajo u tha gazetarëve se Princin Harry dhe familjen mbretërore britanike i ka dashur që në moshën 8-vjeçare. Dhe për…

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!